COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tokat Topçam Mahallesi'nde Üç Adet Ahşap Ev Ve Arsası

Bankadan 1 + 1 665m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14377
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 665m2
Ada 2433
Parsel 26
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 40
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 665

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Topçam Mahallesi, Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi, No: 54 Merkez/TOKAT

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2433 ada 26 parsel, Merkez İlçe, Topçam Mahallesi (Tapu kaydında Günevi Köyü), içerisinde yer alan Tapu kaydında 665,34 m2 alanlı 3 ADET AHŞAP EV VE ARSASI vasıflı taşınmazdır. Dörtgen forma sahip olan parsel düz bir topografik yapıya sahiptir. Arsanın imar planına göre batı yönünde 17 metrelik imar yolu, güney yönünde 33 metre imar yoluna cephesi bulunmakta olup mevcutta Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesine ve 3504. Sokağa cephesi bulunmaktadır. Köşe konumda olan parsel doğu yönünde ve kuzey yönünde komşu parsellerle sınırı bulunmaktadır. Taşınmaz mahallinde yapılan incelemede parsel üzerinde mesken kullanımlı yapılar bulunmaktadır. Yapılara ait yasal evrak bulunmamakta olup, taşınmazın yer görme işlemi dışarıdan yapılmış olması sebebiyle yapıların alanları ve iç mekân özellikleri tespit edilememiştir. Parselin sınırları beton duvar ile çevrilidir.

Ulaşım: Taşınmaz; Tokat İli, Merkez İlçesi, Topçam Mahallesi (Tapu kaydında Günevi Köyü), Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi, No:54 Posta adreslidir. Taşınmaza ulaşım için şehrin ana arterlerinden olan Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi boyunca kuzey istikametinde yaklaşık 1.05 km ilerlendiğinde sağ tarafta konumludur.

Not: Parselin 1/1000 ölçekli Tokat uygulama imar planı paftasında Konut Alanları olarak gösterilen bölge içerisinde kaldığı ve kadastral konumunun doğru olduğu belirlenmiş olup güncel yapılaşma koşullarının E:1.00, Yençok:12.50 olduğu bilgisi alınmıştır. Belediye imar müdürlüğü yetkililerinden alınan şifahi bilgiye göre parselin batı cephesinden 127,34 m2 yola terkinin bulunduğu fakat parselin imar uygulaması görmüş olması sebebiyle inşaat alanının terk alanı ile birlikte (665,34 m2 üzerinden) hesaplanacağı bilgisi edinilmiştir. Taşınmazın tapu kaydı üzerinde bulunan “üzerindeki ev şahsa aittir” muhdesat şerhi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.