0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tokat Oğulbey Mahallesi'nde 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19110
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
90m2
Ada:
1
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
31
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
25.01.2001
Ruhsat Tarihi:
02.09.1991
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tokat İli, Merkez İlçesi, Oğulbey Mahallesi, Oğulbey Sokak, No:5/2

Açıklama

Özellikler: Tokat İli, Merkez İlçesi, Oğulbey Mahallesi, Oğulbey Sokak 1. kat konumlu 2 nolu mesken nitelikli taşınmazdır. Onaylı mimari projesine göre brüt: 90 m² alana sahiptir. Taşınmaz; antre-hol, salon, 3 oda, mutfak, wc/lvb, banyo ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina; ayrık nizamda, zemin + 1 normal kat olarak inşa edilmiştir. Zemin katında ve 1. normal katında ise her katta 1 er adet mesken bulunmaktadır. Toplamda 2 katlı olan binada 2 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış diğer cephesi dış cephe boya malzemesi ile boyalıdır. Girişi ara sokak cephe hattından sağlanmaktadır. Binanın iç kısmında asansörü bulunmamaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 

Yakın çevresi konut kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 2-3 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Bölgede Gülbahar Hatun İÖO gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 02.09.1991 tarihli yapı ruhsatı ve 25.01.2001 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde 16/08/1991 tarihli belediyece muvakkat inşaat şerhi bulunmaktadır. Güncel şerh durumunu araştırarak tavsiye edilir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.