Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tokat Oğulbey Mahallesi'nde 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19110
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
90m2
Ada:
1
Parsel:
23
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
31
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
25.01.2001
Ruhsat Tarihi:
02.09.1991
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Tokat İli, Merkez İlçesi, Oğulbey Mahallesi, Oğulbey Sokak, No:5/2

Açıklama

Özellikler: Tokat İli, Merkez İlçesi, Oğulbey Mahallesi, Oğulbey Sokak 1. kat konumlu 2 nolu mesken nitelikli taşınmazdır. Onaylı mimari projesine göre brüt: 90 m² alana sahiptir. Taşınmaz; antre-hol, salon, 3 oda, mutfak, wc/lvb, banyo ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina; ayrık nizamda, zemin + 1 normal kat olarak inşa edilmiştir. Zemin katında ve 1. normal katında ise her katta 1 er adet mesken bulunmaktadır. Toplamda 2 katlı olan binada 2 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış diğer cephesi dış cephe boya malzemesi ile boyalıdır. Girişi ara sokak cephe hattından sağlanmaktadır. Binanın iç kısmında asansörü bulunmamaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 

Yakın çevresi konut kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 2-3 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Bölgede Gülbahar Hatun İÖO gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 02.09.1991 tarihli yapı ruhsatı ve 25.01.2001 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde 16/08/1991 tarihli belediyece muvakkat inşaat şerhi bulunmaktadır. Güncel şerh durumunu araştırarak tavsiye edilir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.