COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tokat Merkez Soğukpınar Mahallesi'nde İskanlı 4+1 Çatı Katlı Mesken

Bankadan 4 + 1 210m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14883
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 210m2
Ada 72
Parsel 65
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 01/09/2009
Ruhsat Tarihi 22/08/2006
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Soğukpınar Mahallesi, Şeyhi Şirvani Caddesi, 5. Sokak, No: 1, 3. Kat, Daire: 7, Merkez/TOKAT

Açıklama

Cumhuriyet Lisesi civarı, ulaşım hatlarına ve ana arterlere yakın konumu ile ulaşımı kolay, 187 m2+23 m2 açık teras alanına sahip, SON KAT DUBLEKS 

Özellikler: 7 nolu bağımsız bölüm numaralı mesken, Onaylı mimari projesine istinaden binanın 3+çatı katın da, bina giriş cephe hattına göre girişin sol tarafında konumlu olup doğu ve güney yönünde iki cephelidir. Mimari projesine göre 3. Normal katı: 142 m2 ve çatı katı: 45 m2 net kullanım alanına sahip olup toplam 187 m2 kullanım alanlı sahiptir.(Ayrıca çatı katında 23 m2 teras alanı vardır.) 3.normal katı: Salon mutfak+ 2 adet yatak odası+ antre +banyo + wc +2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, çatı katı ise: 1 adet yatak odası+banyo+ wc+antre ve 23 m2lik teras alanından oluşmaktadır. Meskenin içine girilememiş olup mahallinde ölçüm ve inceleme yapılamamıştır. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 311,92 m² yüz ölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı türünde inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre betonarme (3A) yapı türünde inşa edilen yapı, 1. Derece deprem bölgesinde olup binada gözle görülen bir hasar tespit edilmemiştir. Ana gayrimenkul Bodrum + Zemin + 3 Normal Kat+çatı kattan oluşmakta olup toplam 5 katlıdır. Taşınmazın bina girişi zemin kat seviyesinden ve binanın doğu cephesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı tek renk dış cephe boyası ile boyalıdır. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkulün giriş kapısı demir doğrama, giriş ve merdivenleri mermer, bina içi duvarları ise plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmamakta olup açık otopark alanı da yoktur. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, Şehrin merkezinde doğu batı istikametinde uzanan Şeyhi Şirvani Caddesinden 5. Sokağa girilir girilmez yolun solunda konumlu 1 dış kapı numaralı binada yer almaktadır. 250 metre yakınında Cumhuriyet Lisesi ve Deve görmez Camisi yer almaktadır. Taşınmazların bulunduğu bölgede yapılaşma devam etmekte olup genellikle 5­6 katlı taşınmazlar ile benzer mimari özelliklere sahip konut kullanımlı yapılardan oluşmaktadır. Bölge sosyo ekonomik yönden orta gelir grubuna hitap eden bir bölgedir. Ticari faaliyetler taşınmazların bulunduğu bölgede yer alan işletmelerce yürütülmektedir. Bölge alt yapısını tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgeye ulaşım Şeyhi Şirvani Caddesi üzerinde seyreden toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. 

Not: 22/08/2006 Tarih, 154/33­160 Sayılı yapı ruhsat belgesi ve 01/09/2009 Tarih, 157/13­89 Sayılı yapı kullanama izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.