Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Tokat Merkez Büyük Beybağı Mahallesinde 128 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 128m2

Özellikler

Tapu no 8895
Ada 1733
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm C 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Büyük Beybağı Mahallesi, Gazi Osman Paşa Bulvarı, Beyken Aydınoğlu Sitesi, No: 414 C Blok, 2. Kat, Daire: 14 Tokat İli, Merkez İlçesi

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkul, Tokat İli, Merkez İlçesi, Büyük Beybağı Mahallesi, Gazi Osman Paşa Bulvarı, Beyken Aydınoğlu Sitesi, No: 414 C Blok, 2. Kat, Daire: 14 posta adresli yerde bulunmaktadır. Taşınmaz Tokat' ta yerleşimin yoğun olduğu Büyük Beybağı bölgesindedir Taşınmazın etrafında genellikle yeni ve kısmen eski binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için şehrin ana arteri olan Gazi Osman Paşa bulvarı üzerinde güney yönünde ilerlenir. Cadde üzerinde yer alan Sermet Doğan Koç Parka geçildikten 590 m sonra sağ kolumuz üzerinde yer alan taşınmazın da içerisinde bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu site Gazi Osman Paşa Bulvarına cepheli ve Behzat Bulvarına 250 m mesafededir. Taşınmazın yakın çevresinde 4-5 katlı konut amaçlı yapılar yer almaktadır. Sermet Doğan Koç Parkına ve Fatih Camii'ne yalan konumdadır. Taşınmazın etrafında dini tesis, oyun parkları bulunmakta ve konut yoğunluğunun olduğu bir bölgede bulunmaktadr. 
Özellikler: Taşınmaz mimari projesine göre 128 m2 alana sahiptir. 3 oda, 1 salon, mutfak, antre, banyo, wc, ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bina giriş yönüne göre 2. katta sol arka taraftaki dairedir. Taşınmazın giriş kapısı çelik, iç kapılar ahşap panel doğramadan imal edilmiştir Mutfak, antre ve hol zeminleri seramik salon ve oda hacimlerinin zeminleri laminat parke, ıslak hacimlerin zeminleri seramik ve ıslak hacimlerin duvarları ise duvar seramiği ile kaplıdır. Taşınmazın duvarları plastik boyalıdır. Mutfak bölümünde dolap ve tezgah bulunmaktadır. Dairede ısınma kombi ile sağlanmaktadır. 
Ana gayrimenkul, 4347.44 m2 yüz ölçümüne sahip 1733 ada 9 parsel üzerinde. 3/13 yapı sınıfında ayrık nizamda. A B ve C Blok olmak üzere betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. C Blok bina girişi 2. bodrum kattan doğu cephededir. C Blok 2 bodrum zemin. 3 normal ve çatı kat olmak üzere toplamda 7 kattan oluşmaktadır. Binada toplam 20 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina betonarme karkas olarak inşa edilmiştir. Dış cephesi mantolama üzeri boya kaplıdır. Binanın giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina giriş zemini, sahanlık zeminleri seramik ve merdiven zemini mermer kaplı, duvarları plastik boyadır. Merdiven korkulukları aluminyum doğramadır. Binada ısıtma doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz mimari projesine uygun olarak inşa edilmiştir.