Tokat Merkez Alipaşa Mahallesinde 86 m Büro

Bankadan • 86m2

Özellikler

Tapu no 6048
Pafta -
Ada 115
Parsel 88
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Alipaşa Mah. Gaziosmanpaşa Bulvarı 28. Sok Ulubaş İş Merk. No:10 Kat. 2. Çatı Katı Kapı No: 16 Merkez/Tokat

Açıklama

Ulaşım; Tokat ın ana arterlerinden olan Gazi Osman Paşa Bulvarı üzerinde güney yönünde ilerlenir. Cumhuriyet Meydanı geçildikten 80 m sonra sağa dönülerek 28. Sokak a girilir, 120 m ilerledikten sonra köşe konumlu bulunan değerlemesi yapılan taşınmazların bulunduğu 10 kapı numaralı ana taşınmaza ulaşılır. Şehir merkezinde konumlu olan taşınmaz, ulaşım hatlarına ve ana arterlere yakın konumu ile ulaşımı kolay bir konumdadır. Kent meydanına, banka şubeleri ve resmi kurumlara yürüyüş mesafesindedir. Taşınmaza ulaşım özel ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmektedir.

Özellikler;  Binanın 2. normal ve çatı katlarında, bina girişine göre sol cephede önden ikinci büro konumunda olup kuzeydoğu olmak üzere tek yöne cephelidir.  Onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan incelemelere göre normal katta brüt 54 m² kullanım alanlı antre, mutfak nişi, 2 adet oda ve banyo hacimlerinden, çatı katında brüt 32 m² kullanım alanlı 2 oda ve banyo hacimlerinden oluşmak üzere toplam brüt 86 m² kullanım alanına sahiptir.

Taşınmazların konumlu oldukları bina 499.75 m² yüzölçümüne sahip 115 ada, 88 numaralı parsel üzerine, bitişik nizamda, 3B yapı sınıfında ve betonarme karkas tarzda inşa edilmiştir. Projesine göre binanın bodrum katında otopark ve sığınak bulunmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri boyalıdır. Apartmanın kat sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer kaplamalı, duvarları plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum ve apartman ana giriş kapısı alüminyum doğramadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Şehir merkezinde konumlu, ulaşım hatlarına ve ana arterlere yakın, ulaşımı kolay bir konumdadır. Kent meydanına, banka şubeleri ve resmi kurumlara yürüyüş mesafesindedir. Ulaşım özel ve toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmektedir. Binalar orta-üst gelir düzeyine hitap eden bir bölgedir.  Yakın çevresinde Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı, Gazi Osman Paşa İlkokulu ve Banka şubeleri bulunmaktadır. Bölgede teknik altyapı tamamlanmış durumdadır.