Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tokat Erbaa Köyiçi Köyü'nde 100 m2 Bahçeli Müstakil Ev

Bankadan 2 200m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18697
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
200m2
Ada:
178
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Tokat İli, Erbaa İlçesi, Doğanyurt Köyü Köyiçi Mevkii, 178 ada 10 parsel.

Açıklama

Özellikler: Tokat İli, Erbaa İlçesi, Doğanyurt Köyü sınırları içinde kadastronun 178 ada 10 parselinde yer alan 345,16 m2 yüz ölçümlü `Ev ve Bahçe' vasıflı gayrimenkuldür. Taşınmaz topografik olarak kuzeybatı yönünden güneydoğu yönüne hafif eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parselin sınırlarını belirleyebilecek herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Parsel üzerinde kat belirtmeksizin 100 m2 olarak kadastro paftasına işli 1 adet zemin + 1 normal + çatı katlı yapı bulunmaktadır ve ev olarak kullanılmaktadır. Yasal kullanım alanı 100 m2 olan ama mevcutta 200 m2 kullanım alanlı olan yapının 1 adet salon, 1 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo ve 1 adet balkonu bulunmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşma düşük düzeyde olup, köy merkezinde genel olarak 2-­3 katlı yapılaşma hakimdir. Taşınmazın bağlı bulunduğu köy merkezine mesafesi 300 m dir. Köy merkezinde sağlık ev, okul ve temel ticari birimler mevcuttur. Taşınmaza en yakın yerleşim alanı bağlı bulunduğu Doğanyurt Köyü olup, köy nüfusu 524 kişidir. Bölgenin geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Bölge genelinde en yakın kara yoluna mesafesi 4 km, bağlı olduğu Erbaa İlçe merkezine 13 km, Tokat İl merkezine mesafesi 43 km`dir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Bina yasal olarak 100 m2 kullanım alanlı, yerinde ise 200 m2'dir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.