0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tokat Erbaa Köyiçi Köyü'nde 100 m2 Bahçeli Müstakil Ev

Bankadan 2 200m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18697
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
200m2
Ada:
178
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tokat İli, Erbaa İlçesi, Doğanyurt Köyü Köyiçi Mevkii, 178 ada 10 parsel.

Açıklama

Özellikler: Tokat İli, Erbaa İlçesi, Doğanyurt Köyü sınırları içinde kadastronun 178 ada 10 parselinde yer alan 345,16 m2 yüz ölçümlü `Ev ve Bahçe' vasıflı gayrimenkuldür. Taşınmaz topografik olarak kuzeybatı yönünden güneydoğu yönüne hafif eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parselin sınırlarını belirleyebilecek herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Parsel üzerinde kat belirtmeksizin 100 m2 olarak kadastro paftasına işli 1 adet zemin + 1 normal + çatı katlı yapı bulunmaktadır ve ev olarak kullanılmaktadır. Yasal kullanım alanı 100 m2 olan ama mevcutta 200 m2 kullanım alanlı olan yapının 1 adet salon, 1 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo ve 1 adet balkonu bulunmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşma düşük düzeyde olup, köy merkezinde genel olarak 2-­3 katlı yapılaşma hakimdir. Taşınmazın bağlı bulunduğu köy merkezine mesafesi 300 m dir. Köy merkezinde sağlık ev, okul ve temel ticari birimler mevcuttur. Taşınmaza en yakın yerleşim alanı bağlı bulunduğu Doğanyurt Köyü olup, köy nüfusu 524 kişidir. Bölgenin geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. Bölge genelinde en yakın kara yoluna mesafesi 4 km, bağlı olduğu Erbaa İlçe merkezine 13 km, Tokat İl merkezine mesafesi 43 km`dir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Bina yasal olarak 100 m2 kullanım alanlı, yerinde ise 200 m2'dir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.