Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tepebaşı Koyunlar Mahallesi'nde Avlulu Kagir Evler

Bankadan 6 692m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
21201
Oda Sayısı:
6
Metre Kare:
692m2
Ada:
12486
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
16
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
29/12/2006
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Konut Tipi:
Bahçeli
Fiziksel Durum:
Az Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Muttalip Koyunlar Mahallesi, Köyiçi Mevki, Yeni Caddesi, Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesi Muttalip Koyunlar Mahallesi 12486 ada 2 parselde konumlu 'Avlulu Kargir Bodrumlu Tek Katlı Ev Avlulu Ev Samanlık Ve Avlu' vasıflı mülktür. Taşınmazın kuzey cepheden Yeni Caddeye, batı cephesinden Akın Sokağa cepheli olup cephelerinde komşu parsellere cephelidir. Parselin girişi kuzey cephede ve batı cepheden sağlanmaktadır. Parselin etrafı yaklaşık 1.80 m yüksekliğinde duvar ile çevrilidir. Parsel üzerinde 4 adet kargir yapı bulunmaktadır.
Kargir Yapı 1: 186 m2 alanlı zemin kattan oluşmakta olup, proje ve ruhsatı bulunmayıp kadastro paftasına işli vaziyettedir. Dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Yerinde yapılan incelemelerde, 4 oda, salon, 2 mutfak + oda, 2 banyo, 2 antre ve WC alanlarından oluşmaktadır. Giriş kapısı ve pencereleri PVC doğrama. Bina girişi avlu içerisinden yapılmaktadır. İç kapılar ahşap doğramadır. Zeminler; 2 banyo ve WC hacmi seramik olup, kalan kısımlar laminant kaplamadır. Duvarlar; 2 banyo ve WC hacmi ile mutfak dolapları ile tezgah arası seramik olup, kalan kısımlar alçı üzeri saten boyalıdır. Tavanlar tüm hacimlerde sıva üzeri tavan boyası ile boyalı ve kartonpiyer dekorasyonludur. 2 mutfakta ahşap dolaplar ve mermerit tezgah bulunmaktadır. Girişteki banyo hacminde lavabo ve klozet bulunmaktadır. Isınma merkezi sistem kömür kaloriferlidir.
Kargir Yapı 2: 42 m2 alanlı, zemin kattan oluşmakta olup, Dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Yerinde yapılan incelemelerde, oda, mutfak, antre ve banyo + WC alanlarından oluşmaktadır. Giriş kapısı demir doğramadır. Bina girişi avlu içerisinden yapılmaktadır. İç kapılar ahşap doğramadır. Pencereleri PVC doğramadır. Zeminler; oda marley kaplam olup, kalan kısımlar seramik kaplamadır. Duvarlar; Banyo + WC hacmi ile mutfak dolapları ile tezgah arası seramik olup, kalan kısımlar alçı üzeri saten boyalıdır. Tavanlar; tüm hacimlerde sıva üzeri tavan boyası ile boyalıdır. Mutfakta ahşap dolaplar ve mermer tezgah bulunmaktadır. Isınma, odun ve kömür yakıtlı merkezi kalorifer sistemi ile yapılmaktadır.
Kargir Yapı 3:  Zemin ve 1. normal kat oluşmakta olup, Projesinde zemin kat brüt 159 m2 kullanım alanlı, 1.normal kat brüt 160 m2 kullanım alanlı olup toplam brüt 319 m2 kullanım alanlıdır. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Bina giriş holü, merdiven ve kat sahanlıkları mermer kaplamadır. Duvarları; bina giriş holü yaklaşık 1,2 m yüksekliğinde mermer kaplama olup, kalan kısımlarda sıva üzeri boyalıdır. Giriş ve garaj kapısı demir doğrama olup, merdiven korkulukları paslanmaz alüminyum doğramadır. Bina girişi Akın Sokak üzerindendir. Projesinde göre zemin ve normal kat planı aynı olup katta salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, WC ve hol alanlarından oluşmaktadır. Zemin ve normal katta, avluya bakan mutfak hacmi yanındaki oda hacmi, mutfak hacmi ve WC hacmi antreye doğru büyüdüğü görülmüştür. Çatı hacminde ise, 2 oda, antre, WC ve teras hacminde oluşan yaklaşık 71 m2 kullanılabilir alan imal edildiği tespit edilmiştir. Mevcutta toplam 390 m2 kullanım alanlıdır. Meskenler merkezi sistem kömür kaloriferlidir. Kazan garaj alanı içerisindedir.  Yapının tescili bulunmamaktadır.
Kargir Yapı 4: Brüt 74 m2 alanlı, zemin kattan oluşmakta olup, Dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Yerinde yapılan incelemelerde, oda, salon + mutfak, banyo (yerinde kiler), antre ve WC alanlarından oluşmaktadır. Giriş kapısı demir doğramadır. Bina girişi avlu içerisinden yapılmaktadır. İç kapılar ahşap doğramadır. Pencereler çift camlı PVC doğramadır. Zeminler antre, kiler ve WC hacmi seramik olup, kalan kısımlar laminant kaplamadır. Duvarlar? kiler ve WC hacmi ile mutfak dolapları ile tezgah arası seramik olup, kalan kısımlar alçı üzeri saten boyalıdır. Tavanlar? tüm hacimlerde sıva üzeri tavan boyası ile boyalıdır. Mutfakta ahşap dolaplar ve mermer tezgah bulunmaktadır. Isınma, odun ve kömür yakıtlı soba ile yapılmaktadır. Yapının tescili bulunmamaktadır.
Kümes Yapı: 10 m2 alanlı tek hacimden oluşmaktadır. Giriş kapısı demir doğrama olup, dış cephe sıva üzeri boyalıdır. Zemini dolgu topraktır. Duvarları, tuğla ile örülü olup sıvalı haldedir. Tavanı ahşap doğramadır. Tavuk beslemek amacı için kullanılmakta olup,

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.