COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Marmara Ereğlisi Dereağzı Glory Home Sitesi'nde 129 m2 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 129m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14055
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 129m2
Ada 434
Parsel 1264
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 05/06/2014
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 4 (F Blok)

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dereağzı Mahallesi, Dallas Caddesi, Glory Home Sitesi, No: 36/5, F blok, Daire 4 ve No: 36/3, D blok Daire 1 Marmaraereğlisi/TEKİRDAĞ

Açıklama

Marmara Ereğlisi ilçe merkezinde yer alan Rahmi Özcan Bulvarı üzerinden D110 Karayolu'na Süleymanpaşa İstikametine doğru girilerek ulaşılan sitede, Kapalı alan: 98 m2 ve Teras: 31 m2 olmak üzere LÜKS DAİRE

Özellikler: F blok 4 bağımsız bölüm numaralı, Dubleks Mesken vasıflı taşınmaz yer aldığı binanın 1. Normal ve Çatı katlarında binaya güney cephesinden bakıldığında en sol yan, ön ve arka cepheli, binaya kuzey yönünden bakıldığında en sağ yan, ön ve arka cephe konumlu taşınmazdır. Projesine göre 1. Normal kat giriş terası, salon, antre, mutfak, banyo, 2 balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup kapalı alan 69 m2, teras 2 m2’dir. Çatı kat hol, 2 Oda, wc, teras hacimlerinden meydana gelmekte olup kapalı alan 29 m2, teras 29 m2’dir. Toplamda ise 98 m2, Teras 31 m2’dir.

Ana taşınmaz 434 Ada 1264 parsel sayılı 7.412,30 m2 yüzölçümüne sahip “ARSA” vasıflı arazi üzerinde ruhsat ve projesine göre Ayrık şekilde 1,2,3,4,5,6,7,8 olmak üzere 8 adet blok, 1 adet Sosyal Tesis ve 1 adet Havuz yapıları bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı F blok güneyden kuzeye doğru doğu sınırına yakın 7. Yapıdır. Her bir blok Bodrum, Zemin, 1 normal, Çatı kat olmak üzere 4 katlı olarak projelendirilmişlerdir. Bodrum ve 1.normal katlarda 3’er adet Dubleks mesken, 1.normal ve Çatı katta 3’er adet mesken olmak üzere her bir blok 6’şar adet bağımsız bölümden, ana taşınmaz ise 18 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Mahallinde yapılan incelemelerde tüm blokların inşa edildiği görülmüştür. Parselin çevresi beton duvarlar ile çevrilmiştir. Sosyal tesis, havuz ve çevre düzenleme çalışmaların devam ettiği gözlenmiştir. F blok 3/A yapı sınıfında betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Dış cepheleri mantolama üzere akrilik boyalıdır.

Bölgede doluluk oranı orta seviyededir. Taşınmazın çevresinde, Ayrık nizamda yapılaşmış zemin + 1 katlı yazlık konut kullanımlı yapılar yer almaktadır. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçları, özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Marmara Ereğlisi ilçe merkezinde yer alan Rahmi Özcan Bulvarı üzerinden D­110 karayoluna Süleymanpaşa İstikametine doğru girilerek yaklaşık 3,3 km gidildikten sonra sağ tarafta yer alan yola girildikten sonra tekrar sağa dönülerek yaklaşık 350 m gidildiğinde konu taşınmazın yer aldığı Glory Home Sitesine ulaşılır. Bölge, kentin eski ve yeni yerleşim alanlarından olup, genellikle yazlık konut amaçlı kullanımlı yapıların olduğu bir bölgedir.

Not: 05/06/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.