1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Çerkezköy Bağlık Mahallesi'nde İskanlı 62 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 62m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14891
Metre Kare 62m2
Ada 498
Parsel 25
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 24/03/2020
Ruhsat Tarihi 18/05/2017
Bağımsız Bölüm 20
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BAĞLIK MAHALLESİ CEVİZLİK SOKAK NO:24A ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ

Uzman Görüşü

Tevfik Fikret Caddesine yakın, projesinde bodrum katta 31 m2, zemin katta 31 m2 kullanım alanlı toplamda 61 m2 Cevizlik Sokaktan bakıldığında en ortada kalan depolu işyeri; yeni binada olması, düz ayak girişli olması avantajlarına sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: 20 nolu gayrimenkul bina girişine göre sağda ortada kalmakta olup onaylı projesinde zemin katta 4,22 m genişliğinde 6,80 m derinliğinde brüt 31 m², bodrum katta brüt 31 m² olmak üzere toplam yüzölçümü brüt 62 m² alanlıdır. Taşınmaz zemin katta tek mahal dükkân alanından oluşmaktadır. Cadde cephesinden bakıldığında sağda ortada kalan dükkandır. Giriş kapısı ve camekanları alüminyum doğramadan imal edilmiştir. Taşınmazın temizliğe ihtiyacı vardır. Duvar kağıtlarının bakıma ihtiyacı vardır.

Gayrimenkulün bulunduğu bina 498 ada 737,50 m2 yüz ölçümlü 25 nolu parsel üzerinde betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Taşınmaz onaylı projesine göre bodrum + zemin + 4 normal kat + çatı kattan meydana gelmekte olup toplam 5 katlıdır. Binanın bodrum katında 2 adet dükkan deposu ve sığınak, zemin katta bina girişi, 3 adet işyeri ve 2 adet mesken 4. normal katta 4`er mesken olup binada toplam 21 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyasıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama kapıdır. 

 Ulaşım: Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesi Bağlık Mahallesi Cevizlik sokak No: 22­24 / D:20 adresinde bulunan depolu dükkanlardır. Taşınmaza ulaşım, Narin Caddesi üzerinde ilerleyip sağa Teffik Fikret Caddesine dönülüp yaklaşıp 100 m sonra sağa Cevizlik sokağa girilip 100 m sonra sağda yer alan binadır. Taşınmazın yer aldığı bölgedeki binalar alt gelir grubuna hitap etmekte olup geneli itibari ile ticari kabiliyeti düşüktür. Binanın bulunduğu bölge genellikle 4­ 5 katlı yapılardan oluşmaktadır. Taşınmaz belediye sınırları içerisinde kalmakta olup, toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde taşınmazla benzer özelliklere sahip konut yerleşim alanları, Bağlık Camii, Pakize Narin Anadolu Lisesi yer almaktadır. 

 Not: 18/05/2017 tarihli yapı ruhsatı ve 24/03/2020 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.  Taşınmazın tapu vasfı DEPOLU DÜKKAN'dır. Taşınmaz BOŞ durumdadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.