Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tatvan Saray Cumhuriyet Caddesi'nde 2 Adet Dükkan

Bankadan 68m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23425
Metre Kare:
68m2
Ada:
273
Parsel:
36
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
17
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
10.04.2006
Bağımsız Bölüm:
17-18
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Saray Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 223/17-18 Tatvan / Bitlis

Açıklama

Özellikler: Bitlis İli, Tatvan İlçesi, Saray Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 223/17-18 posta adresinde yer alan 1. kat, 17 ve 18 bağımsız bölüm nolu dükkanlardır.  Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz 742,87 m2 alanlı, 273 ada 36 parsel üzerinde olup, bodrum kat, zemin kat ve 5 normal kat olmak üzere, betonarme yapı tarzında, bodrum+zemin+5 normal kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binada onaylı mimari projesine göre 1 asansör bulunmaktadır. Onaylı mimari projeye göre, bodrum katta; sığınak, ısı merkezi, 2 adet depo, zemin katta; 14 adet dükan, 1.katta; 12 adet dükkan ve 4 normal katta, 3 er adet mesken olmak üzere toplam 40 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binada merdiven, hol zemini şap ile kaplı olup duvarları alçı sıva üzeri plastik boyadır. Söz konusu taşınmazın bulunduğu binaya giriş zemin kattan ve Cumhuriyet Caddesine göre ön cepheden sağlanmaktadır. Binanın mimari projesinde vaziyet planında bina girişi gösterilmemiş olup, binanın tek cephesinin cadde cephesi oluşu sebebiyle bina girişinin buradan verilmek zorunda olduğu ve dükkanların cadde cepheli olacağı varsayımıyla konum tespiti yapılmıştır.

17 nolu bağımsız bölüm binaya ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 1. normal katında ve koridorun sağında arka tarafta kalmakta olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine göre yaklaşık 25 m2 dir. 

18 nolu bağımsız bölüm binaya ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 1. normal katında ve koridorun sağında arka köşe tarafta kalmakta olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine göre yaklaşık 43 m2 dir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.