COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sultangazi Cebeci Mahallesi'nde 101 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 101m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 14083
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 101m2
Ada 2308
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

CEBECİ MAHALLESİ U CADDESİ 2472.SOKAK NO:20 K:1 D:2 SULTANGAZİ/İSTANBUL

Açıklama

Sosyal donatı alanlarına yürüme mesafesinde, ULAŞIMI RAHAT, 101.00 m2 ARA KAT DAİRE

Özellikler: Taşınmaz 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 101 m2 brüt kullanım alana sahiptir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmaz, İstanbul İli, Sultangazi İlçesi, Cebeci Mahallesi, U Caddesi, 2472.Sokak üzerinde yer almakta bulunan, 20 numaralı binanın, 1.normal katında, 2 kapı ve 2 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz, 2308 ada, 3 parsel, 132 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde yer almaktadır. Ana gayrimenkul mimari projesine göre, zemin kat, 3 normal kat olmak üzere toplam 4 kattan oluşmaktadır. Mimari projesine göre, zemin kat ve normal katların her birinde ise 1'er adet daire yer almakta olup ana gayrimenkulde toplam 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi cephesi olduğu 2472.Sokak üzerinden zemin kattan sağlanmaktadır. Merdiven sahanlıkları mermer olup merdiven korkulukları ise demir malzemeden imal edilmiştir. Dış cephesi, normal tipte cephe boyası/malzemesi ile kaplanmıştır.

Taşınmaz, İstanbul İli, Sultangazi İlçesi, Cebeci Mahallesi, U Caddesi, 2472.Sokak üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede, 4­-5 katlı bitişik nizamda inşa edilmiş, betonarme karkas yapılar yer almaktadır. Cadde üzerinde zemin katlar işyeri, sokak aralarında ise zemin kat ve normal katlar konut olarak kullanılmaktadır. Kamusal hizmetlerden tam olarak yararlanmakta olup gözle görülen bir alt yapı sorunu bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Sultangazi­Cebeci Mahallesi Yolu üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Özel araçlar ile 0­-3 Kara Yolu üzerinden Bahçeşehir'den­ Hasdal istikametinde devam ederken Giyimkent geçilince sağa Arnavutköy-­Sultangazi sapağından içeri girilerek Eski Edirne Caddesi üzerinden Arnavutköy yönünde yaklaşık 3,25 km devam edilip sağa 1.Cebeci Yolu Caddesi'ne dönülerek cadde üzerinden yaklaşık 690 m devam edilince sağa 2472.Sokağa girmek sureti ile yaklaşık 100 m sonra sağ kolda yer alan taşınmaza ulaşılmaktadır.

Not: 14/08/1995 ­ tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Onaylı İlave Kat için düzenlenen ''Yapı Ruhsatı'' olduğu görülmüştür. Yapı Ruhsatı: yol kotu altı 1 kat, yol kotu üzeri 4 kat olmak üzere toplam 5 kat, ilave 2 konut, 3A sınıfı, toplam 255,26 m2 inşaat alanı için tanzim edilmiştir. Yapı Ruhsatında yapılan incelemelerde, yol kotu altında 1 kat olduğu belirtilmekte ancak mimari projesinde bodrum kat bulunmamakta ana gayrimenkul zemin kattan başlamaktadır. Taşınmazın kat irtifakına esas mimari projesinin kapağında 2981 sayılı af yasasından zemin kat ve 1.normal kat üzerine ilave 2 ve 3.normal kat yapılacağı yazmaktadır. Bu yazıdan zemin kat ve 1.normal katın iskanlı olduğu anlaşılmaktadır.