COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sivas Merkez Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 204m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15134
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 204m2
Ada 1819
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 49­44. Sokak, No:3/4 Merkez/Sivas

Açıklama

Muhammet İkbal Caddesi'ne birkaç adım;Yunus Emre İlköğretim Okulu, Kılavuz İMKB İlk Okulu ve Şehitler Parkı yakın, toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahat, OTOPARK ve DOĞALGAZLI, 5 oda salon çift balkonlu 182.00 m2 + ilaveten 22 m2 teraslı, SON KAT DUBLEKS

Özellikler: Taşınmaz Sivas ili, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 49 44. Sokak No: 3/4 adresinde yer alan 3. normal kat ve çatı katı konumlu, 4 bağımsız bölüm nolu dubleks meskendir. Bağımsız bölüm numarası 4 olan dubleks mesken, zemin kat seviyesinden girişi bulunan binada binanın 3. normal ve çatı katında, katta tek mesken olarak konumlu dairedir. Onaylı mimari projesine göre 3. Normal kat kullanım alanı yaklaşık brüt 141 m2 olup antre, hol, banyo, wc, salon, 3 oda, mutfak ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Çatı katı kullanım alanı yaklaşık brüt 41 m2 alanlı olup yapı holü, wc+duş, 2 oda ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın toplam projesine göre brüt alanı 182 m2'dir. Teras ile birlikte 204 m2 kullanım alanı vardır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, il merkezinin ana ulaşım arterlerinden olan Muhammed İkbal Caddesi üzerinden gerçekleşmektedir. Cadde üzerinde Güneydoğu istikametinde gidilir, 49­44. Sokaka gelindiğinde sağa dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 35 metre ilerledikten sonra sol kol üzerinde değerlemesi yapılan taşınmazın bulunduğu ana taşınmaza ulaşılır. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmekte olup, belediye alt yapı hizmetlerinden tam olarak yararlanmaktadır. 

Not: 11/07/2006 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.