1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sivas Merkez Huzur Mahallesi'nde 45 m2 Dükkan

Bankadan 45m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17075
Metre Kare 45m2
Ada 3142
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Huzur Mahallesi 48-16 Sokak No:5A Merkez/Sivas

Açıklama

Özellikler: Bodrum kat 16 bağımsız bölüm numaralı dükkan bina girişine bakıldığında sağ tarafta yer almaktadır. Konu taşınmaz dükkan ve wc hacimlerinden oluşmakta olup 45 m2 alanlıdır. Taşınmazın tapu vasfı dükkandır.
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 593 m2 arsa alanı üzerine, bitişik nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında blok olarak inşa edilmiştir. Bina bodrum+zemin+4 normal + çatı kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında otopark, sığınak, kapıcı dairesi, 15 bb nolu dükkan ve bina girişi zemin kat ve normal katlarda 3'er adet mesken yer almakta olup binada toplam 16 adet bağımsız yer almaktadır. Son katta 1 adet dubleks yer almaktadır. Bina giriş kapısı camekanlı demir doğramadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. 

Ulaşım: Huzur Mahallesi 48-16 Sokak No:5A Merkez/Sivas açık adreslidir. Gayrimenkul Sivas merkezine 2000 metre uzaklıkta yer almakta olup, yakın çevresinde bilinen önemli referans noktaları Toki konutlarıdır. Gayrimenkule İstiklal Caddesi güzergahında işleyen toplu taşıma araçları ve özel araç ile ulaşım mümkündür.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.