COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sivas Merkez Diriliş Mahallesi'nde 223 m2 Kargir Ev ve Arsası

Bankadan 4 223m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14784
Oda Sayısı 4
Metre Kare 223m2
Ada 2320
Parsel 15
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 20/10/1998
Ruhsat Tarihi 23/07/1997
Arsa Yüzölçümü 276

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diriliş Mah., 68-4 Sokak, No:14, Merkez/SİVAS

Açıklama

Tercih edilen bir yerleşim bölgesinde konumlu, MANTOLAMA VE ISI YALITIMLI ,276 m2 arsası üzerinde inşa edilmiş, bodrum katında otopark ve kömürlük için alanları olan, TOPLAMDA 223 M2 KULLANIM ALANLI MÜSTAKİL BİNANIN TAMAMI

Özellikler: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre zemin ve 3 normal kattan meydana gelmekte olup mahallinde yapılan incelemelerde zemin ve 1. normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın zemin katında otopark, 3 kömürlük, hol ve bina girişi, 1. normal katında ise 3 oda, salon, antre, hol, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden meydana gelmekte olan mesken yer almaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Binanın zemin katı 97 m2, 1. normal katı ise 126 m2 olmak üzere toplam kullanım alanı yaklaşık 223 m2'dir.

Bina girişi kuzeybatı cepheden 68­4. Sokak üzerinden zemin kat kotundan camlı demir doğrama kapı ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Onaylı mimari projesine göre binanın Zemin katında bina girişi, otopark ve 3 adet kömürlük normal katlarında 1 adet mesken yer almaktadır.

Ulaşım: Ulaşım bölgenin ana arterlerinden Buhara Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Buhara Caddesi üzerinde güneybatı yönünde Gazi Lisesi kavşağından itibaren ~1200 m ilerlenir ve sağa 68­1. Sokak' a daha sonra sola 68­4. Sokak'a dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde ~80 m ileride solda konumludur. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmekte olup, belediye alt yapı hizmetlerinden tam olarak yararlanmaktadır. Bölge, ticari faaliyet günlük ihtiyaçları karşılayacak kapasitededir.

Not: Taşınmazın 20/10/1998 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır. Sivas Belediyesi İmar Müdürlüğü'nden alınan şifahi bilgiye göre değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu parsel Konut alanında kalmakta olup Blok Nizam 4 Kat, ön bahçe:5 m, yan bahçe:3 m yapılaşma koşullarına sahip olup net imar parselidir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.