Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sivas Kangal Karacaören'de 77.539 m2 Tarla

Sahibinden 77539m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
23041
Metre Kare:
77539m2
Ada:
101
Parsel:
28
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

KARACAÖREN KÖYÜ, SARIBOĞAZ MEVKİİ, 101 ADA, 28 PARSEL, KANGAL/ SİVAS

Açıklama

Özellikler:101 ada 28 Parsel: Alanı 77.539,11 m2 dir. Tarla vasıflı olup geometrik olarak amorftur. Tüm cephelerden komşu parsellere cephelidir, kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Bölgede kuru tarım yapılmaktadır. Arazi şartlarından dolayı parselin başına kadar gidilememiştir. Parselin eğimi, toprak yapısı ve üzerinde herhangi bir yapının veya kuyunun olup olmadığı tespit edilememiştir. Toprak yapısı taşlıksız ve yumuşaktır, ayrıca parsel üzerinde herhangi bir yapı yoktur.

Ulaşım: Sivas İli, Kangal İlçesi, Karacaören Köyü, Sarıboğaz Mevkii 101 ada 28 parselde kayıtlı, “Tarla’’ vasıflı taşınmazdır. Ulaşım krokisi raporda verilmiştir. Taşınmaz köyün 3 km kuzey batısında yer almakta olup Kangal ilçe merkezine 51 km. ilçe merkezi de Sivas il merkezine 133 km. mesafededir. Taşınmazın yakın çevresinde yine tarla vasfında çok sayıda ekili arazi bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma yoktur. 1/100.000 Ölçekli Çevre düzeni planına göre Tarım Alanında kalmaktadır.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.