0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sivas Altınyayla Rıfatöçten Mahallesi'nde 3+1 173 m2 Ev ve Arsası

Bankadan 4 173m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14992
Oda Sayısı:
4
Metre Kare:
173m2
Ada:
107
Parsel:
47
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
24
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Ruhsat Tarihi:
26/04/2007

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Rıfatöçten Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:5353A Altınyayla/SİVAS

Uzman Görüşü

Parsel kadastro yoluna cepheli olup topografik olarak düz bir yapıya sahip, üzerinde 173 m2 adet tek katlı ruhsatlı ve müstakil evi de bulunan, 6400 m2 tam hisseli tarla; proje ve ruhsatının olması ve şehir merkezine yakın konumlu olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 6400 m2 yüz ölçümlü tarla vasıflı taşınmazdır. Parsel geometrik olarak dikdörtgen topografik olarak eğimsizdir. Parsel sınırları yerinde belirgin değildir. Parselin kuzey doğusunda tek katlı betonarme yapı tarzında inşa edilmiş yapı bulunmaktadır. Parselin kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Binanın dışı sıva üzerine akrilik esaslı boyadır.

Mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak ,banyo, wc, antre ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 173 m2 kullanım alanına sahiptir. 

 Ulaşım: Sivas İli, Altınyayla İlçesi, Rıfatöçten Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 53 ­ / 1­ posta adresli taşınmazdır. Açık tarifi ise bölgenin ana arterlerinden olan Cumhuriyet Caddesi batı yönünde 1¬km ilerlenerek, sağa dönülerek 400¬m ilerlenir. Söz konusu taşınmazın bulunduğu bölgede genel olarak tarla vasıflı taşınmazlar yer almaktadır. Yakın çevresi tarım arazileri ve tek katlı mesken tarzı yapılardan oluşmaktadır.

 Not: 26/04/2007 Tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapu niteliği tarla olarak geçmektedir. '3083 sayılı yasanın 13. maddesine gereğince kısıtlıdır' şerhi vardır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.