Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şişli Osmanbey'de Kira Getirisi Yüksek Yatırımlık 3 Daire

Sahibinden 3+0 120m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
12950
Oda Sayısı:
3+0
Metre Kare:
120m2
Ada:
984
Parsel:
121
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olmasıkonumun merkezi olması, halihazırda yüksek kira getirisinin olması, 3 bölüm olarak ayrı ayrı kira verilebilir olması, amorti süresinin kısa olması, her bölümün ayrı mutfak ve banyosu olması, tek mülkiyete ait olması, içinin yeni ve konsept dizayn olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Osmanbey'de Meşrutiyet Caddesinin Nişantaşı yönünde nezih bir sokakta bulunan gayrimenkul 2019 yılında tesisatlar dahil tamamen yenilenmiş olup malzemeler yüksek kalite ve konsept olarak seçilmiştir. Uzun dönem kiracılı olarak satılan taşınmazın aylık kira getirisi mevcutta 28.000 TL'dir. Yatırımlık taşınmaz, tek tapu 3 farklı bağımsız girişten oluşmaktadır. Taşınmaz 120 m2'lik alana sahiptir. 1+0 şeklinde dizayn edilmiş 3 daire bulunmaktadır. Her dairenin kendisine ait mutfak ve banyosu bulunmaktadır. 2 dairenin bahçesi bulunmaktadır. Her dairenin kiracısı olup istenildiği takdirde kira kontratları sunulabilir. Ayrıca komisyon karşılığında kira işletmesi hizmeti sunulmakta olup 5 yıl kira garantisi verilmektedir.

Not: Taşınmaz tek tapulu olup, 3 ayrı daire şeklinde farklı kişiler tarafından kullanılmaktadır bu nedenle, yer gösterimlerim tarihleri her daire için farklılık gösterebilir. İstanbul 2 Numaralı kültür varlıklarını koruma bölge kurulunun 09.09.2021 tarih 9608 sayılı kararı gereği kurul görüşünün alınması gerekmektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.