Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şişli Osmanbey'de Kira Getirisi Yüksek Yatırımlık 3 Daire

Sahibinden 3+0 120m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
12950
Oda Sayısı:
3+0
Metre Kare:
120m2
Ada:
984
Parsel:
121
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
35
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olmasıkonumun merkezi olması, halihazırda yüksek kira getirisinin olması, 3 bölüm olarak ayrı ayrı kira verilebilir olması, amorti süresinin kısa olması, her bölümün ayrı mutfak ve banyosu olması, tek mülkiyete ait olması, içinin yeni ve konsept dizayn olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Osmanbey'de Meşrutiyet Caddesinin Nişantaşı yönünde nezih bir sokakta bulunan gayrimenkul 2019 yılında tesisatlar dahil tamamen yenilenmiş olup malzemeler yüksek kalite ve konsept olarak seçilmiştir. Uzun dönem kiracılı olarak satılan taşınmazın aylık kira getirisi mevcutta 28.000 TL'dir. Yatırımlık taşınmaz, tek tapu 3 farklı bağımsız girişten oluşmaktadır. Taşınmaz 120 m2'lik alana sahiptir. 1+0 şeklinde dizayn edilmiş 3 daire bulunmaktadır. Her dairenin kendisine ait mutfak ve banyosu bulunmaktadır. 2 dairenin bahçesi bulunmaktadır. Her dairenin kiracısı olup istenildiği takdirde kira kontratları sunulabilir. Ayrıca komisyon karşılığında kira işletmesi hizmeti sunulmakta olup 5 yıl kira garantisi verilmektedir.

Not: Taşınmaz tek tapulu olup, 3 ayrı daire şeklinde farklı kişiler tarafından kullanılmaktadır bu nedenle, yer gösterimlerim tarihleri her daire için farklılık gösterebilir. İstanbul 2 Numaralı kültür varlıklarını koruma bölge kurulunun 09.09.2021 tarih 9608 sayılı kararı gereği kurul görüşünün alınması gerekmektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.