Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Merkezde Çarşıya Yakın Konumda 100 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18858
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
100m2
Ada:
348
Parsel:
19
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
46
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
10.01.1997
Ruhsat Tarihi:
08.07.1976
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BATI MAHALLESİ 902. SOKAK NO:3/1 MERKEZ/SİİRT

Açıklama

Özellikler: 3 Nolu bağımsız bölüm binanın 2. katında yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre kapalı alanı 49 m2, açık terasa alanı ise 51 m2, toplamda brüt ~100 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın teras alanı kapalı alan biçiminde inşa edilmiştir. Tadilatla projesine uygun hale getirilebilir. İnşaat masrafları alıcıya aittir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Taşınmazın bulunduğu bina, Bodrum + Zemin + 2 Normal kattan oluşmaktadır. Binanın girişi, zemin kat seviyesinden, güney ve batı yönünden sağlanmaktadır. dış cephe boyalıdır. Bina girişinde demir doğrama camekanlı giriş kapısı mevcuttur. Binada asansör bulunmamaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana bina, Bodrum katında 2 adet Depo, Zemin katında 6 adet Dükkan ve normal katların her birinde 2`şer adet Mesken olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Taşınmaz Siirt`in en işlek, merkezi, ticari yoğunluğun hayli fazla olduğu ve Siirt`in en eski çarşı merkezlerinden olan Dabaklar çarşısında bulunması önemli olumlu faktördür. Şehrin tam merkezinde ve önemli noktalara yürüme mesafesinde olması ulaşım sorununun olmaması demektir. Taşınmazın bulunduğu bölge gerek iş yeri gerekse konut olarak şehrin en çok tercih edilen bölgesi konumundadır. Yakın çevrede İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Öğretmen Evi, Belediye hizmet Binası, İlköğretim Okulları, Özbel İş hanı ve çeşitli dallarda hizmet veren iş yerleri alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Taşınmaza; Cumhuriyet Meydanından kalkan toplu taşıma araçlarının güzergahı olan Aydınlar Caddesinden kolaylıkla ulaşılır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 3402 Sayılı Kanunun Ek 1 inci maddesi uygulamasına tabidir. Taşınmaz tapuda Alan Mahallesi'ne kayıtlıdır. Oda sayısı temsili olarak yazılmıştır, teklif vermeden araştırılması önerilmektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.