Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Merkezde Ana Caddeye Yakın 100 m2 Ara Kat Daire

Bankadan 3 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18860
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
100m2
Ada:
348
Parsel:
19
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
46
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
10.01.1997
Ruhsat Tarihi:
08.07.1976
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Batı Mahallesi, 902. Sokak, No:3/1 Merkez/Siirt

Açıklama

Özellikler: 1 Nolu bağımsız bölüm, 1. katta yer almakta olup brüt ~100 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz dışarıdan incelendiği için oda sayısı temsili yazılmıştır.  Teklif vermeden önce yerinde görülmesi gerekmektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Taşınmazın bulunduğu bina, Bodrum + Zemin + 2 Normal kattan oluşmaktadır. Binanın girişi, zemin kat seviyesinden, güney ve batı yönünden sağlanmaktadır. dış cephe boyalıdır. Bina girişinde demir doğrama camekanlı giriş kapısı mevcuttur. Binada asansör bulunmamaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana bina, Bodrum katında 2 adet Depo, Zemin katında 6 adet Dükkan ve normal katların her birinde 2`şer adet Mesken olmak üzere toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmaz Siirt`in en işlek, merkezi, ticari yoğunluğun hayli fazla olduğu ve Siirt`in en eski çarşı merkezlerinden olan Dabaklar çarşısında bulunması önemli olumlu faktördür. Şehrin tam merkezinde ve önemli noktalara yürüme mesafesinde olması ulaşım sorununun olmaması demektir. Taşınmazın bulunduğu bölge gerek iş yeri gerekse konut olarak şehrin en çok tercih edilen bölgesi konumundadır. Yakın çevrede İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Öğretmen Evi, Belediye hizmet Binası, İlköğretim Okulları, Özbel İş hanı ve çeşitli dallarda hizmet veren iş yerleri alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Taşınmaza; Cumhuriyet Meydanından kalkan toplu taşıma araçlarının güzergahı olan Aydınlar Caddesinden kolaylıkla ulaşılır.

Not: 3402 Sayılı Kanunun Ek 1 inci maddesi uygulamasına tabidir. Taşınmaz tapuda Alan Mahallesi'ne kayıtlıdır. Taşınmaz dışarıdan incelendiği için oda sayısı temsili yazılmıştır.  Teklif vermeden önce yerinde görülmesi gerekmektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.