Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Kurtalan Tekel Mahallesi'nde 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 254m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23016
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
254m2
Ada:
410
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
7
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
8
Bağımsız Bölüm:
34

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Tekel Mahallesi, Bağlar Caddesi, No: 25/34 Merkez/SİİRT

Açıklama

Özellikler: ; Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Tekel Mahallesi, Bağlar Caddesi, No: 25/34 adresinde bulunan Mesken nitelikli taşınmazdır. Gayrimenkulün yer aldığı ana gayrimenkul 410 ada 4 parselde kayıtlı 2960,74 m² arsa üzerinde betonarme karkas yapı tarzında tek blok halinde ve Bodrum + Zemin + 8 normal kat + Teras katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre B Blokun; bodrum katında; otopark, kazan dairesi, su deposu, sığınak, zemin katında; 1,2,3,4 bb nolu meskenler, Blok girişi, 1. katında; 5,6,7,8 bb nolu meskenler, 2. normal katında; 9,10,11,12 bb nolu meskenler, 3.normal katında; 13,14,15,16 bb nolu meskenler, 4. katında; 17,18,19,20 bb nolu meskenler, 5. katında; 21,22,23,24 bb nolu meskenler, 6. katında; 25,26,27,28 bb nolu meskenler, 7. katında; 29,30,31,32 bb nolu meskenler, 8. katında; 33,34,35,36 bb nolu meskenler, teras katında; 33,34,35,36 bb nolu meskenlerin ekleri olmak üzere binada toplam 36 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre B Blok girişi doğu cephesi zemin kattan olması gerekirken batı cephesinden (1 b.b nolu meskenin ebeveyn yatak odası hacminden) giriş yapılmıştır. Binanın giriş kapısı demir doğramadan imal edilmiştir. Bina içi zeminler mermer kaplama olup duvarlar plastik boyalıdır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır. Merdiven korkulukları alimunyümdan imal edilmiştir. Binanın cephesi dış cephe kaplama ve dış cephe boyalıdır. Yapı 4/A sınıfı grubunda yer almaktır.

B Blok, 34 bağımsız bölüm nolu gayrimenkul, bulunduğu bina dahilinde 8. katında yer alan Dublex Katlı Mesken vasıflı taşınmazdır. 34 b.b nolu mesken blok girişine göre (mahallinde yapılan) sağ kol, arka cephede konumlu olup güney-doğu cephelidir. Kat tertibi itibarı ile 8. Katta; salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, antre-hol, duş, 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 8. Kat brüt 155 m² Teras katta da 1 oda, duş, antre, wc, lvb ve açık terastan oluşmakta olup kapalı alan 99 m2 olmak üzere toplam 254 m2 kullanım alanına sahiptir. Ayrıca taşınmazın 57 m2 alanlı açık terası bulunmaktadır. Taşınmazın içi görülememiş olup konum, planlama ve kullanım alanı olarak mimari projesi ile uyumlu olduğu kabul edilmiştir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.