1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Siirt Kurtalan Tekel Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15138
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 410
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 8
Ruhsat Tarihi 08/01/2016
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B-4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

TEKEL MAHALLESİ, BAĞLAR CADDESİ NO:21F/4 KURTALAN SİİRT (UAVT:3554817100)

Uzman Görüşü

Kurtalan İlçe Stadı, Ertuğrul Gazi Ortaokulu , Kurtalan Devlet Hastanesi, Tekel Camii ve TOKİ konutları yakını, Bağlar Caddesinden kolaylıkla ulaşılabilen, 3 oda 1 salon 130,00 m2 giriş kat köşe daire; merkezi bölgede yer alması ve yeni bitmiş bina içerisinde yer alması avantajlarına sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, zemin Katta, mevcut bina girişine göre sol­ön cephede yer alan 4 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Onaylı projesine göre taşınmaz salon, 3 oda, mutfak, kiler, 2 adet banyo, wc-­lavabo, hol ve antre hacimlerinden meydana gelmekte olup 130 m2 alana sahiptir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı olup, pencere doğramaları PVC ısı camlıdır.

Taşınmazın konumlu olduğu bina 410 ada 4 parsel üzerine betonarme tarzda A ve B blok olmak üzere 2 blok şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın içerisinde yer aldığı B Blok mimari projeye göre: Bodrum + Zemin + 8 Normal Kat + Teras Kat olmak üzere toplam 10 kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre ana taşınmazın bodrum katında; otopark, kazan dairesi ve sığınak, zemin katında; 4 adet mesken ve bina girişi, 1.Kattan 7.Kata kadar her katta 4 adet mesken, 8.Katta 4 adet dubleks mesken, dubleks katta 4 adet mesken eklentisi olmak üzere toplam 36 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binaya giriş zemin kattan sağlanmaktadır. Bina kat holü merdiven basamakları mermer kaplı, duvarları ve tavanı plastik boyalıdır. Bina dış cephesi dış cephe kaplamasıyla kaplıdır. Binaya ait 1 adet asansör bulunmakta olup ısınma sistemi kombi sistemlidir.

Ulaşım: Siirt İli, Kurtalan İlçesi, Tekel Mahallesi, (Tapuda: Beykent Mah.) 410 Ada, 4 Parsel, 2.960,74 m2 arsa üzerine konumlanmış olan site içerisinde B blok bünyesinde Zemin Katta yer alan 4 bağımsız bölüm nolu Meskendir. Taşınmaz yapılaşmanın mesken yoğunlukta olduğu, orta ve üst gelir grubunda yer alanların tercih ettiği bir bölgede yer almaktadır. Taşınmazın altyapı olanaklarından istifadesi tamdır. Taşınmazın yakın çevresinde zemin katları dükkan normal katları mesken amaçlı kullanılan 6,7 katlı yapılar, eğitim kurumları, sosyal donatı alanları ve imarlı boş arsalar yer almaktadır. İlçe merkezine yürüme mesafesinde yer alan taşınmazın ulaşım ile ilgili problemi bulunmamaktadır.

Not: 08/01/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.