COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Siirt Kurtalan Tekel Mahallesinde 162 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 162m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12085
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 162m2
Ada 379
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 30

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Tekel Mahallesi, Cemre Caddesi No:15/30 Kurtalan/Siirt

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 7. kat 30 bağımsız bölüm nolu "Mesken"dir. Mesken: bina girişine göre sol kolda konumlu olup kuzey ve batı cephelidir. Mimari projesine göre; brüt: 162 m2 kullanım alanlı olup; salon, 3 oda, mutfak, antre, wc, lavabo, yüklük, duş, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Ana taşınmaz 1163,69 m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgen şeklinde, kot olarak yol seviyesinde, topografik olarak düz bir yapıdadır Kuzeyinde bulunan imar yoluna 26 m cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde bodrum + zemin + 7 normal kattan oluşan betonarme bina yer almaktadır. Bina girişi ana yapının batı cephesinden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Ana yapıda toplam 32 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi; dış cephe kaplama üzeri dış cephe boyalıdır. Bina Giriş kapısı demir doğramadır. Giriş holü zemini, kat holleri zemini merdiven basamakları mermer kaplama, duvarlar ise plastik boyadır Binada 1 adet faal asansör bulunmaktadır. Bina 4/A yapı sınıfında yer almaktadır. 
Ulaşım: İlçe merkezinden hareket eden şehir içi otobüslerin güzergahı olan Cemre Caddesinden kolaylıkla ulaşılır. Gayrimenkulün bulunduğu mevki Kurtalan ilçesinin konut açısından tercih edilen bölgelerindendir. Sosyal donatı alanları ve teknik alt yapı tamamlanmış durumdadır. Yeri ve konumu itibariyle toplu taşıma araçlara ile ulaşım imkanı çok rahattır. Taşınmazın yakın çevresinde Kurtalan İlçe Stadı, Ertuğrul Gazi Ortaokulu , Kurtalan Devlet Hastanesi, Fatma Zehra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TOM konutları ve değişik dallarda hizmet veren iş yerleri bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde konut ve iş yeri amaçlı kullanılan 7-8 katlı yapılar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu cadde güzergahı üzerinde yer alan yapıların genellikle zemin katları dükkan, üst katları konut amaçlı kullanılmaktadır.