1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Siirt Kurtalan Fırat Mahallesi'nde 3+1 165 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 165m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17064
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 165m2
Ada 173
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 19

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fırat Mah. Barış Cad.No:60/19 Kurtalan/Siirt

Açıklama

Özellikleri: Taşınmaz 5. kat 19 bağımsız bağımsız bölüm "Mesken" dir. Mesken projesine göre bina girişinin sağ arka kanadında konumlu olup batı ve güney cephelidir. Mimari projesi uyarınca, brüt:165 m2 kullanım alanı olup salon, 3 oda, mutfak, antre, wc, lavabo, hol, kiler ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 904 m2 arsa yüzölçümüne sahiptir. taşınmazın yer aldığı bina IV/A yapı grubunda, betonarme karkas yapı tarzında, Bodrum+ Zemin(Asma) ve 7 normal kat olmak üzere 9 katlıdır. Binanın bodrum katında, kazan dairesi, su deposu ve 2 adet depo, zemin katında, 6 adet dükkan ve normal katların her birinde 4 er adet mesken olmak üzere toplam 38 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina içi merdivenler ve sahanlıklar mermer kaplamadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe montalamadır.

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza ,ilçe meydanından hareket eden toplu taşıma araçlarının güzergahı olan Barış Caddesi önünde inilip sol koldan kolaylıkla ulaşılır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.