1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Viranşehir Kale Mahallesi'nde 1+1 70 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 70m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16127
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 70m2
Ada 67
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 18.07.2011
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 28

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kale Mahallesi 96 Sokak Giriş No: 6 Kat No: 3 Daire No: 28 63700 Viranşehir/Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Ara kat daire olması, şehir merkezinde konut ve ticaret alanları ile iç içe olması, tamamlanmış altyapı ve ulaşım kolaylığı  taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 28 nolu taşınmaz, binanın 3. Katında ve bina girişine göre sol tarafta yer almakta olup batı ve kuzey yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projeye göre yapılan incelemede gayrimenkul 1 oda, 1 salon, 1 mutfak , 1 banyo , 1 wc, antre bölümlerinden oluştuğu gözlemlenmiştir. Mimari projesine göre brüt 70 m2’dir.

Ana taşınmaz 510.97 m2 arsa üzerinde, bitişik nizamlı, tek blok halinde ,3. Sınıf b grubu yapı inşaat sınıfı ile betonarme tarzda, bodrum kat + zemin+asma ve 4 normal katlı olarak 2011 yılında inşa edilmiştir. Ana taşınmaz; bodrum katta; iki adet depo, sığınak, pano odası, kazan dairesi, zemin katta; 17 adet dükkan asma katta; asma kat ve bir adet kapıcı dairesi ve diğer normal katlarda ; 5 er adet mesken olmak üzere 37 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde güney cephedeyken mevcutta batı cepheden zemin katta bulunmaktadır.

Ulaşım: Kale Mahallesi 96 Sokak Giriş No: 6 Kat No: 3 Daire No: 28 63700 Viranşehir/Şanlıurfa adresinde konumludur.

Not: 18.07.2011 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.