Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Suruç'ta Merkezi Konumda Daire (304811)

Bankadan 2 + 1 92m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20091
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
92m2
Ada:
62
Parsel:
48
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
26/05/2016
Kullanım Durumu:
Mülk Sahibi
Konut Tipi:
Zemin Kat
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sarayaltı Mahallesi, Onbirnisan Caddesi, Er Sokak, No: 16/1, Suruç, Şanlıurfa

Açıklama

ŞANLIURFA SURUÇ'DA MESKEN

Özellikler: Taşınmaz; 1 nolu mesken; binaya girişte soldan ikinci mesken konumda, doğu cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 92 m2 kullanım alanlı olup, antre hol, salon, 2 oda, mutfak, banyo ve wc bölümlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi sobadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Dairenin bulunduğu bina, zemin + 4 normal katli olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre her katta 2'şer mesken yer almakta olan yapı toplam 10 bağımsız bölümden ibarettir. Taşınmazın tüm cepheleri ısı yalıtımlı söve üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Yapı girişi zemin kat batı cephe sol akstan sağlanmaktadır. Yapı giriş kapısı ve merdiven korkulukları üzeri yağlı boyalı demir doğramadır. Yapı giriş holü döşemesi, kat holleri döşemeleri seramik kaplı; merdiven basamaklan mermer plak kaplı olup bu alanların duvarları sıva üzeri boyalıdır. Asansörlü olan yapının çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Not: 26/05/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.