Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Suruç'ta Merkezi Konumda Daire (304811)

Bankadan 2 + 1 92m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20091
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
92m2
Ada:
62
Parsel:
48
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
7
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
26/05/2016
Kullanım Durumu:
Mülk Sahibi
Konut Tipi:
Zemin Kat
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sarayaltı Mahallesi, Onbirnisan Caddesi, Er Sokak, No: 16/1, Suruç, Şanlıurfa

Açıklama

ŞANLIURFA SURUÇ'DA MESKEN

Özellikler: Taşınmaz; 1 nolu mesken; binaya girişte soldan ikinci mesken konumda, doğu cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 95 m2 net 85 m2 kullanım alanlı olup, antre hol, salon, 2 oda, mutfak, banyo ve wc bölümlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi sobadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Dairenin bulunduğu bina, zemin + 4 normal katli olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre her katta 2'şer mesken yer almakta olan yapı toplam 10 bağımsız bölümden ibarettir. Taşınmazın tüm cepheleri ısı yalıtımlı söve üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Yapı girişi zemin kat batı cephe sol akstan sağlanmaktadır. Yapı giriş kapısı ve merdiven korkulukları üzeri yağlı boyalı demir doğramadır. Yapı giriş holü döşemesi, kat holleri döşemeleri seramik kaplı; merdiven basamaklan mermer plak kaplı olup bu alanların duvarları sıva üzeri boyalıdır. Asansörlü olan yapının çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Not: 26/05/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 2023 afeti sonrası taşınmaz "Hasarlı" olarak belirlenmiştir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.