1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Siverek Şair İbrahim Rafet Mahallesi'nde İskanlı 131m2 Daire

Bankadan 3 + 1 131m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15092
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 131m2
Ada 2904
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 14/10/2011
Ruhsat Tarihi 07/10/2010
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ŞAİR İBRAHİM RAFET Mah. ŞAİR İBRAHİM RAFET 2. Sok. POLATCAN Apt. No: 2 / 2 SİVEREK /ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

Şair İbrahim Rafet İ.Ö.O., Siverek Kalesi, cami ve parka yakın konumuyla merkezi lokasyonda, iskanlı yapı, kuzey, güney ve doğu cephelere hakim, 3 oda 1 salon 131 m² az katlı binada son kat daire; yapı kullanım izin belgesinin olması­, tamamlanmış altyapı ve ulaşım kolaylığı ve konumu itibariyle avantajlı bölgede bulunması gibi olumlu yönleri bulunmaktadır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2 nolu bağımsız bölüm 2.normal katında tamamında konumlu meskendir. Taşınmaz 131 m2 alana sahip olup 3 oda, 1 salon, mutfak, 1 banyo 1, lavabo ve 3 balkon hacminden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 112,91 m2 yüzölçümlü arsa üzerine bitişik nizamda, betonarme karkas yapı tarzında tek blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina yaklaşık 8 yıllıktır. Taşınmaz; Bodrum kat+ Zemin kat +Asma kat+1 Normal kat olarak projelendirilmiştir. Taşınmazın bodrum katında; bir adet depo, zemin katta; 3 adet asma katlı dükkan ve diğer normal katın her birinde 1 er adet mesken olmak üzere binada toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephesi boyalıdır. Ana bina giriş kapısı demirden imal edilmiştir . Ana binaya giriş merdiveni basamakları mermer kaplamadır. Balkon korkulukları demirden imal edilmiştir. Çevre düzenlemesi ve altyapı çalışmaları bitmiştir. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; Siverek İlçesinin arterlerinden Şeyh Lutfi Caddesi üzerinden kuzey istikametinde ilerlenirken sol kolda konumlu Şair İbrahim Rafet caddesine girilir. Cadde boyunca batı istikametinde yaklaşık 300 metre gidildikten sonra sağ kolda konumlu Şair İbrahim Rafet 1 sokağa girilir. Sokak boyunca kuzey istikametinde yaklaşık 70 m gidildikten sonra konu taşınmaz bu yol üzerinde sağ kolda konumludur.

Not: 07/10/2010 tarih ve 219 sayılı – yeni yapı ruhsat belgesi ve 14/10/2011 tarih ve 2011/94 sayılı Yapı Kullanım İzin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.