0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Karaköprü Karşıyaka Mahallesi'nde 217 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 217m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19820
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
217m2
Ada:
2278
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
13
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Konut Tipi:
Ara Kat
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mahallesi 4029.Sokak No:8/3 Karaköprü/Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Şanlıurfa ili Karaköprü ilçesi Karşıyaka mahallesinde 4029.sokakta konumlu olup DAİRE vasıflıdır. 3 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz ana yapının 1. Normal katında yer almakta olup katta tek daire kullanımındadır. 4 yöne cephelidir. Projesine göre brüt ~206 m² kullanım alanına sahip olan taşınmaz; salon, 4 adet oda, mutfak, banyo, duş, lavabo, wc antre­hol ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Ana bina girişi parselin batı cephesinden, 1. Bodrum kattan sağlanmaktadır. Mahallinde bina girişi aynı kat aynı kısımdadır ancak kapısı kuzey yönden açılmıştır. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina dahilinde asansör projelendirilmiş olup binaya ait açık otopark alanı bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, GAP Bulvarı ve Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı bağlantıları ile sağlanmakta olup söz konusu bulvarlar toplu taşıma araçlarının güzergahındadır. Ana taşınmaz, GAP bulvarına 200 m, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarına 70 m mesafede konumludur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.