Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Karaköprü Ceylanpark Evleri'nde 180 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 180m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19821
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
180m2
Ada:
3907
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
12
Konut Tipi:
Ara Kat
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
11
Bağımsız Bölüm:
26

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Atakent Mahalles, 604 Cad. Ceylan Park Evleri Sitesi A Blok Apt. No: 13 A / 26 Karaköprü / Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler26 bağımsız bölüm numaralı "Mesken" nitelikli taşınmaz ana yapının 11. Normal katında yer almakta olup bina giriş kapısı cephe hattına göre sol kolda konumludur. Güneybatı-­Kuzeybatı­Kuzeydoğu yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık 180 m2 kullanım alanına sahip olan taşınmaz; Salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, duş, lvb/­wc, antre­/hol ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ceylanpark Sitesi; 10.397,57 m2 alanlı arsa üzerine ayrık nizam 5 blok olarak 2012 yılında ilk ruhsat , 2016 yılında ise isim değişikliği ruhsatı alınarak inşa edilmiştir. A, B, C, D ve E Bloklardan oluşmaktadır. Site girişinde güvenlik, site bahçesinde çocuk oyun alanları, dinlence alanları ve süs havuzu, kapalı otopark alanı, spor ve yüzme havuzu kısımları bulunmaktadır. Taşınmazın da içerisinde yer aldığı A Blok, parselin doğu cephesinde konumludur. Ana gayrimenkul; 2 Bodrum + Zemin + 12 normal kat olmak üzere toplamda 15 kattan oluşmaktadır. Binanın 2. Bodrum katında; otopark alanı, havuz müştemilatı ve sığınak bulunmaktadır. Ana taşınmaza giriş güneybatı cepheden, site bahçesinden, 1. Bodrum kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır. Bina içerisinde asansör mevcuttur. Ana gayrimenkulün dış cephesi ısı yalıtımlı strafor kaplama üzeri akrilik boyalıdır.

Not: 26/09/2012 tarihli yapı ruhsatı ve 28/05/2019 tarihli iskanı bulunmaktadır. 
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.