0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Karaköprü Ceylanpark Evleri'nde 175 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 175m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19821
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
175m2
Ada:
3907
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
12
Konut Tipi:
Ara Kat
Fiziksel Durum:
İyi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
11
Bağımsız Bölüm:
26

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atakent Mahalles, 604 Cad. Ceylan Park Evleri Sitesi A Blok Apt. No: 13 A / 26 Karaköprü / Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler26 bağımsız bölüm numaralı "Mesken" nitelikli taşınmaz ana yapının 11. Normal katında yer almakta olup bina giriş kapısı cephe hattına göre sol kolda konumludur. Güneybatı-­Kuzeybatı­Kuzeydoğu yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık 175 m2 kullanım alanına sahip olan taşınmaz; Salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, duş, lvb/­wc, antre­/hol ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ceylanpark Sitesi; 10.397,57 m2 alanlı arsa üzerine ayrık nizam 5 blok olarak 2012 yılında ilk ruhsat , 2016 yılında ise isim değişikliği ruhsatı alınarak inşa edilmiştir. A, B, C, D ve E Bloklardan oluşmaktadır. Site girişinde güvenlik, site bahçesinde çocuk oyun alanları, dinlence alanları ve süs havuzu, kapalı otopark alanı, spor ve yüzme havuzu kısımları bulunmaktadır. Taşınmazın da içerisinde yer aldığı A Blok, parselin doğu cephesinde konumludur. Ana gayrimenkul; 2 Bodrum + Zemin + 12 normal kat olmak üzere toplamda 15 kattan oluşmaktadır. Binanın 2. Bodrum katında; otopark alanı, havuz müştemilatı ve sığınak bulunmaktadır. Ana taşınmaza giriş güneybatı cepheden, site bahçesinden, 1. Bodrum kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır. Bina içerisinde asansör mevcuttur. Ana gayrimenkulün dış cephesi ısı yalıtımlı strafor kaplama üzeri akrilik boyalıdır.

Not: 26/09/2012 tarihli yapı ruhsatı ve 28/05/2019 tarihli iskanı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.