Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Karaköprü Akpıyar Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 224m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15369
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
224m2
Ada:
1843
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
10
İskan Tarihi:
28/09/2017
Ruhsat Tarihi:
20/06/2012
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

AKPIYAR Mah. 4079 Sok. Dayı - Yeğen Apt. Kat: 1 No: 6 / 2 MERKEZ-MERKEZ /KARAKÖPRÜ / ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

GAP Bulvarına cepheli olması, yapı kullanım izin belgesi almış olması, geniş kullanım alanlı olması avantajlarıdır. 

Açıklama

Özellik: 2 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1. normal katında, bina giriş hattına göre sol cephede konumludur. Onaylı mimari projesine göre brüt 224 m² (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Antre hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 2 banyo + sauna + türk hamamı + 1 wc + 4 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Ana taşınmaz, 2 bodrum kat - zemin kat - asma kat - 10 normal - çatı kat olarak proje ve inşaa edilmiştir. Mimari projesine göre 2. bodrum katta; kapalı otopark, sığınak, 1. bodrum katta; 4 adet dükkanlara ait depo, 4 adet dükkan, kapıcı dairesi, bina girişi, zemin katta; 4 adet asma katlı depolu dükkan, asma katta; 4 adet dükkana ait asma katı, 1. normal kat ile 9. normal kat aralığında her katta 2' şer mesken, 10. normal katta; 2 adet dubleks mesken yer almakta olan yapı toplam 28 bağımsız bölümden ibarettir. Bina girişi 1. bodrum kat batı cephe orta akstan sağlanmaktadır. Taşınmazın cephesi ısı yalıtımlı betopan üzeri boyalıdır. Yapı giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Yapı giriş holü döşemesi, kat holleri döşemeleri, merdiven basamakları mermer plak kaplı bu mahallerin duvarları sıva üzeri boyalıdır. Çift asansörlü yapının çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Ulaşım: Taşınmaz Şanlıurfa ili, Karaköprü ilçesi Akpıyar Mahallesi, GAP Bulvarı, 4079. Sokak Dayı Yeğen Apartmanı No:6/2 Karaköprü/Şanlıurfa posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz Gap Bulvarından Diyarbakır İstikametine doğru ilerleyip Bu yol üzerinde yer alan ilk Karaköprü Belediyesi kavşağını geçip ilk sola ve tekrar ilk sağa dönüldüğünde taşınmazın açık posta adresinin almış olduğu 4079. Sokağa ulaşılır. Taşınmaz 4079. Sokak ve Gap Bulvarı üzerinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde konut amaçlı yapılar ve orta-üst çaplı işyerleri bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı 4079. Sokak ve GAP Bulvarı zemin katları işyeri, üst katları konut tarzında yapılar yer almaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı %70-80 seviyesindedir.

Not: 20/06/2012 tarihli yeni yapı ruhsat ruhsatı ve 28/09/2017 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Tapuda Karaköprü Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.