COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Karaköprü Akpiyar Mahallesi'nde 110 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15321
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 3600
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 14/05/2014
Bulunduğu Kat -3
Bağımsız Bölüm 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

AKPIYAR Mah. 4114 Sok. HACI MEHMET ASLAN Apt. No: 4 / 20 KARAKÖPRÜ / ŞANLIURFA

Açıklama

Özellikler: 20 bağımsız bölüm numaralı "mesken" nitelikli taşınmaz; ana gayrimenkulün 3. bodrum katında, bina girişine göre sol kolda yer almakta olup batı, kuzey ve doğu yönlere cephelidir. Projesine göre brüt ~110 m² alanlı 2 adet oda, salon, mutfak, antre, banyo ve lvb-WC hacimleri ile piyes özellikleri bakımından balkon niteliği arz eden ancak teras olarak adlandırılmış hacimlerden ibarettir. Yerinde yapılan incelemede, teras olarak belirtilen kısımda yaklaşık 5 m2lik bölümün inşa edilmediği tespit edilmiş, fiili kullanım alanlı 105 m² olarak ölçümlenmiştir. Taşınmazın zeminleri; salon ve oda hacimlerinde parke kaplama, diğer hacimlerde seramik kaplamadır. Duvarlar, mutfak ve ıslak hacimlerde seramik kaplamalı diğer hacimlerde saten boyalıdır. Tavan kısımları kartonpiyer uygulamadır. Banyoda klozet mevcuttur. Mesken giriş kapısı çelik olup iç kapılar sökülmüştür. Pencereler pvc doğramadır. Taşınmaz içerisinde herhangi bir vitrifiye bulunmamaktadır. Genel olarak iyi inşa vasıflı ancak bakımsız olan taşınmaz kat kalorifer sistemli olup boş vaziyettedir. Tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.

 Bina girişi projesine göre parselin batı cephesinden, 3. bodrum kat ve zemin katlardan belirlenmiş ancak mahallinde sadece zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Zeminler ve merdiven basamakları mermer kaplamadır. Bina içerisinde asansör mevcut olup binaya ait otopark alanı bulunmamaktadır. Bahçe düzenlemesinde eksiklikler bulunmaktadır. Çevre düzenlemesi kısmen tamamlanmıştır.

Ulaşım:  Şanlıurfa ili, Karaköprü ilçesi, Akpiyar Mahallesi, 4114. Sokak, Hacı Mehmet Aslan Apartmanı, No:4 D: 20 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım; Bölgenin ana arterlerinden olan Çardaklıkaya Bulvarı üzerinde kuzey yönde ilerlerken sağ kolda kalan 4116. sokağa dönülür. Sokak üzerinde, doğu yönde ~60 m devam edilip 4067. sokak kesişimine varılır. 4067. Sokak üzerinde güney yönde 90 m ilerleyince hafif sağ yönlü olarak 4114. Sokağa girilir. Ana taşınmaz 4114. Sokak üzerinde sol kolda konumludur. Ana ulaşım arteri olan Çardaklıkaya Bulvarına yakın konumu sayesinde ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir.

Not: 14.05.2014 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.