COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Karaali Köyünde 47.600 m2 Tarla

Şirketten 47600m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 6898
Metre Kare 47600m2
Ada 0
Parsel 543-545
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Karaali Köyü, Hamzabab Mevkii, 543 ve 545 no.lu parseller Eyyübiye / ŞANLIURFA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Şanlıurfa – Mardin karayolundan Mardin istikametine gidişte yaklaşık 60 km ilerde ana yolun sağında ( güneyinde ) Kaymaklı köy yolu bulunmaktadır. Kaymaklı köy yolundan güney istikametine gidişte yaklaşık 40 km ilerde Hamzababa Mezrası bulunmaktadır. Değerlemeye konu taşınmazlar Hamzababa mezrasının güneyinde bulunan tarlalardır.

Özellikler: Taşınmazlardan 543 parsel halihazırda 15.600 tarla vasıflıdır. Üzerinde herhangi bir faaliyet bulunmamaktadır. Yamuk bir geometrik forma sahip olan parsel eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Taşınmazın batısında kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir suluma sistemi ve su kuyusu bulunmamakta olup tarla kuru tarıma elverişlidir. Mevcutta çevresinde yapılaşma ve altyapı tamamlanmamış durumdadır. Tarlanın yakın çevresinde yer alan kadastro yolunun açık olduğu görülmüştür.

Taşınmazlardan 545 parsel halihazırda 32.000m2 tarla vasıflıdır. Üzerinde herhangi bir faaliyet bulunmamaktadır. Yamuk bir geometrik forma sahip olan parsel eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Taşınmazın doğusunda kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir suluma sistemi ve su kuyusu bulunmamakta olup tarla kuru tarıma elverişlidir. Mevcutta çevresinde yapılaşma ve altyapı tamamlanmamış durumdadır. Tarlanın yakın çevresinde yer alan kadastro yolunun açık olduğu görülmüştür.