0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Haliliye'de Kargir Ev ve Arsa

Şirketten 2 120m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19801
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
120m2
Ada:
235
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
7
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Konut Tipi:
Bahçeli
Fiziksel Durum:
Çok Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

“Havşanlı Mahallesi, 235 ada 4 parsel Haliliye/Şanlıurfa”

Açıklama

Özellikler :  Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Havşanlı Mahallesi, 235 ada 4 parsel sayılı, 581,16 m2 yüzölçümlü, niteliği “Arsa” olan taşınmazdır. Parsel üzerinde tek katlı müstakil ev bulunmaktadır. Parselin kuzey ve güney yönden kadastro yoluna cepheli olup, mahallinde güney cephedeki yol açıktır. Parsel cephesi 20,4 m, derinliği ise ~28 m’dir. Geometrik olarak dörtgen forma sahip olup, topografik olarak düz bir yapıdadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede tek ve iki katlı köy evleri ve tarımsal nitelikli araziler bulunmaktadır. Parsel üzerinde 120m2 bir yapı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.