COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Veysel Karani Mahallesi'nde 155 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 155m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14500
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 155m2
Ada 2269
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 09/04/2001
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Veysel Karani Mahallesi, Selimiye Caddesi, İ.Hayırlı Apt., No:23/6, Haliliye/Şanlıurfa

Açıklama

Şanlıurfa Mardin yolu, Çevre Yolu ve Aile Sağlık Merkezine yakın konumda, 3 oda salon çift balkonlu 155 m2 ARA KAT KÖŞE DAİRE

Özellikler: Taşınmaz 2. katta konumu 6 no'lu meskendir. Taşınmaz bina girişine göre karşı tarafta konumlu olup güney ­doğu­ batı cephelidir. Brüt 155 m2 alanlı olup, 3 oda, salon, antre hol, wc banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmazın konumlu olduğu bina 678,98 m2 imar parseli üzerine ayrık nizam, betonarme yapı tarzında tek blok olarak inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul: bodrum kat + zemin kat + 4 normal kat ve 13 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi bodrum kat kuzey cepheden sağlanmaktadır. Giriş kapısı demir doğramadır. Ortak mekanların zemin döşemesi mermer kaplama, duvarlar ve tavan plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır.

Veysel Karani Mahallesi şehrin eski ve konut ağırlıklı yerleşim bölgelerinden biridir. Etrafında çok sayıda site ve apartman tarzında ayrık nizamda şekillenmiş çok katlı betonarme binalar, bulvar üzerinde zemin katları dükkan normal katları konut olarak kullanılan çok sayıda betonarme yapı bulunmaktadır. Bölgede teknik alt yapı alanları milli eğitime bağlı okullar, park ve bahçeler, ticaret alanları ile çok sayıda boş parsel yer almaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Veysel Karani Mahallesi, Selimiye Caddesi, İ.Hayırlı Apt., 2.normal katta yer alan 6 bağımsız bölüm no'lu meskendir. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Selimiye Caddesi ile Darçın Sokak kesişimi referans alınarak, Selimiye Caddesi üzerinde güney yönünde 110 m ilerlendikten sonra taşınmaza sağ kolda ulaşmak mümkündür. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve özel araçla sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmazın 09/04/2001 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.