1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Haliliye Paşabağı Mahallesi'nde 370m2 Dükkan

Bankadan 370m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14019
Metre Kare 370m2
Ada 845
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 01/05/2006
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Paşabağı Mahallesi no: 3

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Ulaşım: Gayrimenkul; Şanlıurfa ili, Haliliye İlçesi, Şair Nabi Mahallesi, 156 Sokak, No: 3A-3B posta adresinde konumlu dükkândır. Taşınmaza ulaşım için Şanlıurfa Valiliği referans alınıp, Cumhuriyet Caddesi üzerinden kuzeydoğu istikametinde 80 m ilerledikten sonra sağa 160. Sokağa dönülür. İlgili sokaktan 60 m ilerledikten sonra ilk sağda yer alan 156. Sokağa dönülür. 156. sokatan kuzeydoğu istikametinde 80 m ilerledikten sonra sağda yer alan değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın çevresinde genellikle 5-10 katlı ticaret amaçlı kullanılan betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaz merkezi konumda, ulaşım ağları üzerinde konumlu olup hastane, AVM, şehir merkezi vb. gibi yerlere erişimi kolaydır. Taşınmazın çevresinde birçok ticarethane, resmi kurum, banka ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Şanlıurfa Adliyesi ve Mahmut Vehbi Erdem Parkı yer almaktadır.

Özellikler: 13 b.b. numaralı dükkan zemin kat girişi ve asma katı olmak üzere 2 hacimden oluşmaktadır. Kattaki tek bağımsız bölümdür. 275 m2 zemin kat, 95m2 asma kat alanlıdır. Kuzeybatı cepheden sağlanan dükkan girişleri bulunmaktadır. Zemin kat tek hacim tek dükkandan oluşurken, kuzeybatı cephedeki kolon konumundan duvar örülerek 2 adet dükkan elde edilmiştir. Sokak cephe uzunlukları sırasıyla 5.60 ve 8.00 metredir. Asma kat girişi dükkan içerisinden sağlanırken mevcutta bina girişi sahanlığından asma kat girişi de bulunmaktadır. Dükkânların kuzeybatı cepheleri dış cephe boyama olup her ikisinde de kepenk bulunmaktadır. Açık olan kuzeybatı köşedeki dükkanın zemini mermer kaplama, duvarları saten boyamadır.

Ana gayrimenkul 845 Ada 2 no'lu parsel üzerinde konumlu arsa nitelikli taşınmazdır. Söz konusu arsanın sokak cephesi 16 m olup, 16x25 metre ebatlarındadır. Zemin, asma ve 6 Normal Kat şeklinde inşa edilmiş olup, bina girişi zemin kat, kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Zemin katta 13 bağımsız bölüm numaralı dükkân ve sığınak alanı, asma katta 13 bb nolu dükkanın asma katı ve her normal katta ise 2 adet mesken bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün dış cephesi dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama, bina zemini doğal taş döşemedir. Bina duvarları yerden bir metre yüksekliğe kadar mermer kaplama olup kalan kısımları saten boyamadır. Merdiven zemini mermer kaplama olup merdiven korkulukları demir doğramadır. Genel olarak orta seviye inşaat malzemesi kullanılmıştır. Elektrik, şebeke suyu ve doğalgaz altyapısı mevcuttur. 

 Not: 01.05.2006 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.