COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Paşabağı Mahallesi'nde 2+1 105 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15427
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 1095
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 11/11/1999
Ruhsat Tarihi 08/01/1999
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A-5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Paşabağı Mahallesi, 754.Sokak, No:3 Kat:1 D:5

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 1.Normal katında, batıdaki bina girişine göre sağda önde yer almaktadır. Mimari projesi göre taşınmaz 1.normal katta bulunan 5 bağımsız bölüm numaralı mesken, projesinde; 1 salon, 2 oda, banyo, wc-lavabo, koridor ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yasal 105 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. 

Taşınmazın konumlu olduğu bina, 1095 ada 23 no.lu 3753,92 m2 alanlı parsel üzerinde betonarme yapım sisteminde 3 Blok olarak inşa edilmiştir. Ana taşınmazın bulunduğu A Blok yapı ruhsatı belgesine göre bodrum, zemin ve 4 normal kattan oluşmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesine göre; bodrum kattan, doğu ve batı cepheden sağlanmaktadır. bodrum kat; 7 adet dükkan, ortak alanlar, 1 adet mesken ve bina girişi, zemin kattan 4.normal kata kadar her katta 4` er daire bulunmaktadır. Bina toplamda 28 adet ( 7 dükkan, 21 daire) bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesinde sıva üzeri boya malzemesi ile kaplıdır. Merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer, korkulukları demir doğrama olup binanın giriş kapısı demir doğramalı camlı kapıdır. Taşınmazda asansör bulunmamaktadır. Genel orta kaliteli inşaat malzemesi kullanılmış ve orta sınıf işçilikle inşa edilmiştir. Parsel içerisinde kapalı otopark alanı bulunmamaktadır. Bölgenin tüm imkanlarından faydalanabilmektedir. Kat planlarındaki kuzey oku baz alınarak bina giriş yönleri tespit edilmiştir.

Ulaşım: Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Paşabağı Mahallesi, 754.Sokak, No:3 Kat:1 D:5 açık adresinde yer almaktadır. Söz konusu gayrimenkule ulaşım için Şanlıurfa İli Haliliye İlçesinin Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ile Cumhuriyet Caddesinin kesiştiği noktadan Cumhuriyet Caddesine dönülür ve cadde üzerinden 200 m Güneybatı yönüne ilerledikten sonra sola 762.Sokağa dönülür ve sokak üzerinde Doğu yönüne 300 m ilerledikten sonra solda konumlu olan taşınmaza ulaşılır. Parsel köşe konumlu olup 1.normal katında konumlu 5 bağımsız bölüm numaralı daire vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın yakın çevresinde, Şanlıurfa valikiği, Park, Cami ve boş arsalar yer almaktadır. Her türlü altyapı hizmetinden faydalanılmaktadır. Taşınmaza ulaşım Cumhuriyet Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve kişisel imkanlarla rahatlıkla sağlanmaktadır.

Not: Yapı Ruhsatı 08.01.1999 ve Yapı Kullanım İzin Belgesi 11.11.1999 bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.