COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Ertuğrul Gazi Mahallesi'nde 4+1 183 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 183m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16842
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 183m2
Ada 2338
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 03/05/2006
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ertuğrulgazi Mahallesi, 323 sokak Zeynel Abidin Apartmanı No:45/12 HALİLİYE / ŞANLIURFA

>

Uzman Görüşü

Çevre yoluna yakın mesafede, rağbet gören mevkide ,iskanlı olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, 4 oda salon çift banyo ve üç balkonlu Brüt 183.00 m2 ara kat daire olmasıyla avantajlıdır. 

Açıklama

Özellikler: 12 b.bölüm nolu, daire nitelikli taşınmaz ana yapının 5. Normal katında, binanın giriş kapısı cephe hattına göre sol tarafta yer almaktadır. Katta 2 daireli olan taşınmaz Kuzey ­Güney ­Batı yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 183 m2 kullanım alanına sahip olan taşınmaz; Salon, 4 adet oda, mutfak, banyo, duş, lvb ­wc, antre­ hol ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın içerisinde yer aldığı Zeynel Abidin Apartmanı; 930,10 m2 alanlı arsa üzerinde ayrık nizam, tek blok olarak betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Konu taşınmazın bulunduğu bina; 2 Bodrum + Zemin kat + 6 normal kat olmak üzere toplam 9 katlıdır. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre 2. Bodrum katında; 1 adet depo sığınak ve bina girişi, 1. Bodrum katında; 2 adet dükkan adet daire ve kapıcı dairesi, Zemin + 6 normal katlarda ise (Her katta 2`şer adet daire) olmak üzere toplam 14 adet daire bulunmaktadır. Bina toplamda 17 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binaya giriş projesinde güneydoğu cephesinden 2. Bodrum kattan sağlanmasına rağmen mahallinde yapılan incelemelerde aynı cepheden 1. Bodrum kattan sağlanmaktadır. Dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina içerisinde asansör projelendirilmiş olup binaya ait açık otopark alanı bulunmaktadır. Ana gayrimenkul genel itibari ile iyi inşa vasıflı olup kat kalorifer sistemlidir.

Ulaşım: Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, 323 Sokak, Zeynel Abidin Apartmanı, No: 45/ 12 posta adresinde yer alan 12 BB nolu dairedir. Taşınmaza ulaşım, Karaköprü çevre yolu bağlantısı ile 323. Sokak üzerinden sağlanmakta olup söz konusu çevre yolu toplu taşıma araçlarının güzergahındadır. Konu taşınmaz Karaköprü çevre yoluna ~40 m mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle Bodrum + Zemin + 5­8 normal kattan oluşan yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın sıkça olduğu bu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta ve üst düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğine sahip olup, toplu taşıma araçlarının da güzergâhı olan Karaköprü çevre yoluna yakın konumlu olması ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Karaköprü Çevre Yolu, Selimiye Caddesi, Şehit Tanju Sakarya Anadolu Lisesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak ifade edilebilir.

Not: 03/05/2006 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.