0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Haliliye Devteyşti Mahallesi'nde İskanlı 87 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 87m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15073
Metre Kare:
87m2
Ada:
4832
Parsel:
15
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
29/04/2015
Ruhsat Tarihi:
03/01/2014
Bağımsız Bölüm:
8
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Devteyşti Mahallesi 2178. Sokak No:28A/1 Haliliye/Şanlıurfa

Uzman Görüşü

 Açıksu Caddesine paralel sokakta, ulaşımı çok rahat, mimari projesine göre bodrum kat 66 m2, zemin kat 29 m2 olmak üzere toplamda brüt 87 m2 alanlı dükkan; kamu hizmetlerinden tam olarak yararlanması, ulaşımın kolay olması, yapı kullanım izin belgesinin olması  ve sosyal donatılara yakın olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 8 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 2178. sokak üzerinden taşınmazın içerisinde yer aldığı, ana gayrimenkule bakıldığında sağdan ilk sırada güneybatı cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre bodrum kat (62 m²) ve zemin kat (25 m²) olmak üzere 2 hacimden meydana gelmekte olup toplamda brüt 87 m² kullanım alanlıdır. Taşınmazın güneybatı yönden 2178. Sokağa yaklaşık 2,85 m. cephesi bulunmaktadır.

Bina dış cephesi söve üzeri dış cephe boya kaplama olup, giriş kapısı demir doğramadır. Malzeme ve işçilik seviyesi orta kalitededir. Onaylı mimari projesi ve yerinde yapılan incelemelerde dükkan girişi zemin kattan güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Konu taşınmaz dükkan 2178. Sokak üzerinde konumlu olup, sokak cephesinden binaya bakıldığında sağdan ilk sırada konumludur. 

 Ulaşım: Şanlıurfa ili, Haliliye İlçe merkezinde yer alan Devteyşti Mahallesi sınırları içerisinde kalmaktadır. Bölge bitişik nizam düzenli yapılaşması ile örnek bir bölgedir. Bölgede ağırlıklı olarak ana caddeler üzerinde ticari nitelikli işletmeler, iç kısımlarda konut yapıları ve resmi kurumlar bulunmaktadır. Bölgenin talep yoğunluğu durağandır. Taşınmazın yakın çevresinde parklar, eğitim alanları, resmi kurumlar ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Haliliye ilçe merkezinde yer alan Sultan Abdulhamit Han Bulvarı ile Açıksu Caddesi üzerinden gerçekleşmektedir. Sultan Abdulhamit Han Bulvarı ile Açıksu Caddesinin kesiştiği noktadan Açıksu Caddesi üzerinden güneydoğu yönünde yaklaşık 235 metre ilerlenildikten sonra sağ tarafta konumlu 2178. Sokağa girilir. Sokak üzerinden yaklaşık 200 metre ilerlenildiğinde sağda konumlu taşınmaza ulaşılır. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmekte olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

 Not: 03/01/2014 tarihli yapı ruhsatı ve 29/04/2015 tarihli yapı kullanım belgesi bulunmaktadır. Tapu vasfı depolu dükkandır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.