1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Haliliye Devteyşti Mahallesinde 1+1 80m2 Daire

Bankadan 1 + 1 80m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13802
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 80m2
Ada 4629
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 08/06/2015
Ruhsat Tarihi 05/11/2014
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Devteyşti Mahallesi, 9606 Sokak No:22, Kat: 1 Daire:4

Açıklama

Gayrimenkul no: 100776629

Özellikler: 4 no.lu bağımsız bölüm, projesine göre 1. Katta, bina girişine göre arka tarafta yer alan meskendir. Projesine göre yaklaşık brüt 80 m2 alanlı olup; 2 oda, mutfak, banyo, antre, 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.
Ana taşınmaz bodrum + zemin + 2 normal kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bodrum katında bina ortak alanları zemin ve 2 normal katında her katta2 adet mesken bulunmakta olup toplamda 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın mimari projesine göre bina girişi zemin katında, doğu cephesinde yer almaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz; Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Devteyşti Mahallesi, 9606 Sokak No:22, Kat: 1 Daire:4 Adresinde Yer Almaktadır.

Not: 05.11.2014 tarihli Yapı Ruhsatı ve 08.06.2015 tarihli İskan İzni bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.