COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Eyyübiye Özdiker Halep Çarşısı'nda 8 m2 Dükkan

Bankadan 8m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17653
Metre Kare 8m2
Ada 535
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 29
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 618
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yusufpaşa Mah. 11 Nisan Fuar Caddesi Özdiker Halep Çarşısı No: 11 /618 Eyyübiye/ Şanlıurfa

Açıklama

Özellik: Taşınmaz Özdiker Halep Çarşısı'nda 618 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, ana binada 3. katta, orta koridor alanına bakmaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre yaklaşık 8 m2 alanlı olup dükkan hacminden oluşmaktadır. Dükkanın yaklaşık 2.2 m cephesi, derinliği yaklaşık 3 m'dir. Dükkan cephesi camekan, zemin karo mozaik, duvar plastik boyalıdır. 618 bağımsız bölüm no.lu dükkanın camekan kısımları sökülmüştür. 

Taşınmazın bulunduğu bina: 1350.00 m2 alanlı parsel üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul: 535 Ada 2 parsel, 330 ada 5 parsel ve imar yolunun bir kısmında olmak üzere bitişik olarak inşa edilmiş bir binadan oluşmaktadır. Onaylı Mimari Projesi üzerinde taşınmazın bulunduğu 535 ada 2 parsel A Blok olarak, imar yoluna denk gelen kısım B Blok 330 ada 5 parselde yer alan bölüm C Blok olarak isimlendirilmiştir. Bina içerisinde toplamda 638 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina: 2 Bodrum + Zemin + 3 Normal kat olmak üzere toplamda 6 kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre; binanın (Taşınmazın bulunduğu 535 ada 2 parsel A Blokta) 2.bodrum katında: 72 adet dükkan, 1.bodrum katında: 72 adet dükkan ve wc vb, zemin katında: 70 adet dükkan ve bina girişleri, normal katlarda her katta 70 adet dükkan bulunmaktadır. Binaya; kuzey cepheden zemin kat kotundan 2 adet giriş verilmiştir. Bina dış cephesi cephe boyalıdır. Bina içerisinde merdiven basamakları dökme mozaik, koridorlar karo mozaik kaplama, korkuluklar demir, duvarlar plastik boyalıdır. Pasaj içerisinde yer alan dükkanların çoğunun boş olduğu bilinmektedir.

Ulaşım: Taşınmaz: Şanlıurfa ili, Eyyübiye İlçesi, Yusufpaşa Mahallesi, 11 Nisan Fuar Caddesi üzerinde konumlu, 11 dış kapı numaralı Özdiker Halep Çarşısı Binasında yer alan, 618 bağımsız bölüm numaralı dükkandır. Taşınmaza ulaşım: Topçular Caddesi üzerinde güney yönde ilerlerken, sola 11 Nisan Fuar Caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 100 m gidildiğinde sağ tarafta konumlu, taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde: Sarayönü Caddesi, Atatürk Bulvarı, Demokrasi Caddesi, Atatürk Lisesi gibi yerler bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge, tarihi platonun, ticari pasajların, tescili yapıların bulunduğu bir bölge de konumlu olması, bölgede araç ve yaya trafiğinin yoğun olması gibi özellikler taşımaktadır. Ana gayrimenkul içerisinde bulunan dükkanların çoğunun atıl durumda olduğu ve tercih edilmediği gözlenmiştir. Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanabilmektedir.

Not: 30/06/1992 tarihli mimari projesi bulunmaktadır.618 bağımsız bölüm no.lu dükkanın camekan kısımları sökülmüştür. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.