Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Eyyübiye Osmanlı Mahallesi'nde 43 m2 Dükkan

Bankadan 43m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23249
Metre Kare:
43m2
Ada:
4246
Parsel:
15
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
03/10/2012
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Osmanlı Mahallesi, 3729. Sokak, 10/A Eyyübiye/ ŞANLIURFA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Osmanlı Mahallesi, 3729. Sokak, 10/A Eyyübiye/ ŞANLIURFA açık adresinde yer almaktadır. Parsel alanı üzerindeki ana yapılar ayrık nizam 3/A yapı sınıfında betonarme karkas yapı tarzında tek blok olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Ana yapı mimari projesine göre zemin kat + 1 normal kattan oluşmaktadır. Mimari projesine göre ana yapının zemin katında ana yapı girişi, kömürlük ve 2 adet dükkan, diğer 1 normal katın her birinde 1 adet mesken olmak üzere ana yapıda toplam 3 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmaz binanın kuzey cephe kısmında yol kotu altında 1 adet bodrum kat inşa edilmiş olup mahallinde bodrum + zemin + 1 normal katlı olarak kullanılmaktadır. Ana yapıya giriş onaylı mimari projesine göre ve yerinde yapılan incelemelere göre zemin kattan güney cepheden sağlanmaktadır. Ana yapıda asansör bulunmamaktadır.  T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yaptırılmış olan hasar tespit çalışmalarında ana gayrimenkulün 7BA36 askı kodlu ve Hasarsız olarak değerlendirdiği tespit edilmiştir. 

2 bağımsız bölüm nolu dükkan nitelikli taşınmaz ana yapının Zemin katında, 3729 sokak cephe hattına göre sağ ve ön cephede (güney), ara konumludur. Sokak cepheli olan dükkanın görünürlüğü ve reklam kabiliyeti düşük seviyededir. Onaylı mimari projesine göre ~43 m2 alanlıdır. Sokak cepheli olan dükkanın yola cephesi ~3.35 m, derinliği ise ~9.90 m’dir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.