COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun Vezirköprü Atatürk Mahallesinde 170 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 170m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12596
Metre Kare 170m2
Ada 225
Parsel 127
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 17
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Samsun İli, Vezirköprü İlçesi, Taşkale (Atatürk) Mah., Gençlik cad., No:34, Zemin kat

Samsun Vezirköprü Atatürk Mahallesinde 170 m2 Depolu Dükkan

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1 bağımsız bölüm nolu depo eklentili dükkan; Gençlik Caddesinden binaya bak haritada sağlayın konumlu ve iki yöne (kuzey ve  batı) cephesinde. 85 m², zemin katta tek hacimden oluşmakta  olup, brüt 85 m² kullanım alanıdır. Taşınmazın Gençlik Caddesine 5,85 metre cephesi ve 15,62 metre derinliği bulunmaktadır. Onaylı mimari proje ve vaziyet planlaması incelenmek üzere hazırlanmıştır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 
Taşınmazın bulunduğu bina 369,66 m² yüz ölçümü büyüklüğüne sahip 225 ada 127 nolu parsel üzerinde, betonarme karkas yapı 
tarzında, bitişik nizamda ve 3B yapı sınıfında inşa edilmiştir. Bina; bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 katlıdır. Projesine göre binanın bodrum katında: sığınak, kömürlük, 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı dükkanların ekleri depolar, zemin katında: bina girişi, 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı dükkan, 3 bağımsız bölüm numaralı mesken, 3 normal katın her bir katında 3 adet daire olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi binanın güney yönünden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina girişi, kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplama, duvarlar plastik boyalıdır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır.
Ulaşım: Vezirköprü ilçe bölgesinde bulunan İstiklal Caddesi ile Gençlik Caddesinin kesiştiği yerden Gençlik Caddesine girilir. Cadde üzerinde güneydoğu yaklaşık 220 metre gidip sonra taşınmazın konumlu olduğu bina sağ tarafında konumludur.
Not: 27/01/2006 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.