COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun İlkadım İstasyon Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11409
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 7924
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 40
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

İSTASYON MAHALLESİ, ELLİALTILAR SOKAK, APT. NO:4, 4. KAT, DAİRE:10 İLKADIM/SAMSUN

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Samsun İli, İlkadım İlçesi, İstasyon Mahallesi, Ellialtılar Sokak üzerinde 4 kapı numaralı yerde konumlu binanın 4. katında yer alan 10 bağımsız bölüm no'lu dairedir. Taşınmazın konumlandığı bina Ellialtılar Sokak'a cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde genelde zemin katları işyeri veya konut, normal katları ise konut olarak kullanılan 3-5 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanları iyidir. İstiklal Caddesi ve Lise Caddesi'ne yakın konumdadır. Bölge, İlkadım Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz, binanın zemin katında bulunan mevcut bina ana giriş cephesine göre sol tarafta konumlanmakta olup, yaklaşık brüt 97 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre antre,hol, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo , WC ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. İç mekan özellikleri vasat kabul edilmiştir. Taşınmaz mevcut durumuna göre brüt 105 m2 kullanım alanına sahiptir. 

Taşınmazın yer aldığı bina; 2 bodrum, zemin, 4 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Binada toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi projede bodrum kat seviyesinde iken yerinde zemin kat seviyesindedir. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. 

Not: 01/10/1987 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır.