Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Samsun Çarşamba Konukluk Mahallesinde 2.665 m2 Tarla

Bankadan 2665m2

Özellikler

Tapu no 10235
Ada 119
Parsel 14
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Samsun İli, Çarşamba İlçesi, Konukluk Mahallesi, Meletlioğlu Mevkiinde yer alan 119 ada 14 parsel

Açıklama

Ulaşım: Samsun İli, Çarşamba İlçesi, Konukluk Mahallesi, Meletlioğlu Mevkiinde yer alan 119 ada 14 parsel  bulunmaktadır. Taşınmaz "Tarla" vasıflıdır. Çarşamba Endüstri Meslek Lisesi ve Tml’nin batısında bulunan Baraj Yolu Caddesi üzerinde güneydoğu yönde yaklaşık 2.1 km ilerlenildiğinde sağ tarafta konumlu olan Üçköprü Sokak’a girilir, bu istikamette güneybatı yönde yaklaşık ilerlenildiğinde sırasıyla Ataköy, Şenyurt, Şeyhgüven, Porsuk, Gökçeçakmak, Kabaceviz, Gülören mahalleleri geçildikten sonra taşınmazın konumlu olduğu Konukluk Mahalle merkezine ulaşılır. Köy yolunun büyük bölümü toprak stabilize yoldur. En kesiti dar ve virajlıdır. Taşınmazın yakın çevresinde kendisi ile benzer nitelikli araziler alanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşma yoğunluğu düşüktür. Az sayıda ve dağınık müstakil tarzda yapılar mevcuttur. Ticari potansiyel bulunmamaktadır.

Özellikler: 119 ada 14 parselin kuzeyde 119 ada 16, 17 parsele, doğuda 119 ada 13 parsele, güneyde 119 ada 1 parsele cephesi bulunmaktadır. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup, bir kısmı üzerinde fındık ağaçları dikilidir.

Not: Çarşamba Belediyesi İmar Müdürlüğü'nden alınan şifahi bilgiye göre söz konusu parseller 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planı kapsamında 'Nitelikli Tarım Alanı'nda kalmaktadır.