1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Samsun Bafra'da Atatürk Bulvarı Üzerinde 72 m2 Ofis

Bankadan 72m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18286
Metre Kare 72m2
Ada 1786
Parsel 211
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 30
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 6
Kullanım Durumu Boş
Bağımsız Bölüm 14
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HACINABİ MAHALLESİ, CİHANBAHÇE 3.SOKAK, NO: 14 BAFRA / SAMSUN

Açıklama

MERKEZİ, ATATÜRK BULVARI ÜZERİNDE VE ULAŞIM AVANTAJLI 72 M2 OFİS

Özellikler: Mimari projesine göre 72 m2 brüt alanlı olup, asma katta yer almaktadır. Projesine göre salon, 2 oda, mutfak, hol ve 2 wc hacimlerinden oluşmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.