COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun Bafra Hacınabi Mahallesinde 69 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 69m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12905
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 69m2
Ada 1786
Parsel 211
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

HACINABİ MAHALLESİ, CİHANBAHÇE 3.SOKAK, NO:1-14 (UAVT: 2883114858) BAFRA/SAMSUN

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 14 nolu bağımsız bölüm olup asma katta konumlu ve bina girişine göre solda, cadde cephesine göre sağda kalmaktadır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. Büro Atatürk Bulvarına bakmaktadır. Bina tamamlanmış ve kullanılır vaziyette olup, incelemesi dışarıdan yapılmıştır. Taşınmaz tapu kayıtlarında büro olarak gözükmektedir.
Ana taşınmaz betonerme yapıda bitişik nizamda inşaa edilmiştir. Zemin + Asma + 6 Normal Kattan oluşmaktadır. 
Ulaşım: Samsun-Sinop karayolu olan Samsun Caddesi üzerinde batı istikamette ilerlenir ve İlçe Otogarına gelindiğinde sağ tarafta yer alan Atatürk Bulvarına dönülür. Atatürk Bulvarı üzerinde 850m kadar ilerleyince sol tarafta Cihanbahçe 3. Sokak ile kesiştiği sol köşe başı parselde taşınmazın yer aldığı bina bulunmaktadır. Bulunduğu bölge kent merkezinde yer almakta olup, 350m güneyinde Alpaslan Türkeş Parkı ve Adliye Sarayı 400m kuzeyinde Belediye binası ve Hükümet Konağı bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma bitişik nizam 7-8 katlıdır. Binaların zemin katları dükkan, üst katları büro ve mesken olarak kullanılmaktadır. Bölgede ticaret seviyesi yüksektir. Konumuz gayrimenkulün ulaşımı cepheli olduğu Atatürk Bulvarı üzerinden halk otobüsü ve dolmuş hatları ile sağlanmaktadır. Teknik alt yapılar tamamlanmış olup kamu hizmetlerinde istifade tamdır..
Not: 23/07/1991 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz asma katta konumlu olup tapu kayıtlarında "büro" olarak gözükmektedir.