COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun Bafra Gazipaşa Mahallesinde 3+1 105 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11766
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 2251
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Gazipaşa Mah. Hal Cad. No:40 K:2 D:8 Bafra/Samsun

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 2. Normal Kat. 8 numaralı bağımsız bölüm projesine göre brüt 105 m2 alanlı olup, "Mesken" vasfındadır. Mesken projesine göre 3 oda. salon mutfak antre, banyo, wc ve 3 adet balkon alanlarından oluşmaktadır.
Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 372,53 m2 lik arsa üzerinde betonarme karkas yapı cinsinde zemin 4 normal katlı olarak projelendirilmiş, mahallinde zemin + 4 normal kat + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Ana gayrimenkulün kuzey cephesinden zemin kat seviyesinden bina girişini sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi plastik badanalıdır. Bina giriş zeminleri ve merdivenler mermer kaplama; duvarlar plastik badanalıdır. Bina giriş kapısı ferforje demir doğrama merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada toplam 12 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binada doğal gaz tesisatı bulunmamaktadır. Asansörlü olarak projelendirilen ana gayrimenkulün mahallinde asansör yer almakta olup faal durumda değildir. 
Ulaşım: Bafra Belediyesi referans olarak alındığında Nuri İbrahim Caddesi üzerinde kuzey istikametinde yaklaşık 100 metre ilerlenir ve solda Çizmeli Sokağa dönülür. Çizmeli Sokak üzerinde kuzey-batı istikametinde yaklaşık 250 metre ilerlenir ve sağa dönülerek Park Caddesine dönülür. Park Caddesi üzerinde yaklaşık 300 metre ilerlendiğine sol tarafta Hal Caddesine dönülür. Hal Caddesi üzerinde yaklaşık 425 metre ilerlenildiğinde sağ tarafta taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkule ulaşılır. Ana gayrimenkul batı cephesinden Hal Caddesine cepheli olup bina girişi kuzey cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge Bafra'nın eski yerleşik bölgelerden olup Bafra ilçesinin kuzey-batı tarafında kalmaktadır. Bölgede 2-3 katli müstakil yapılar çoğunluk göstermektedir. Ali Kale Caddesi üzerinde inşaat faaliyetleri bulunmakta olup 5-6 katlı inşaatlar mevcuttur. Ticari potansiyel Alaçam Caddesi üzerinde yüksektir. Bölgede sosyal donatı ve rekreasyon alanları yeterli seviyededir. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ile ilçenin her bölgesinden sağlanabilmektedir. Bölge belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. Taşınmaza yakın konumda hafta İlçe Tarım Müdürlüğü ve Sebze ve Meyve Toptan Hali bulunmaktadır. 
Not: 30.03.2004 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.