Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Kaynarca'da İki Katlı Kargir Ev Ve Bahçe

Bankadan 2 502m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23334
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
502m2
Ada:
119
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
34
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Büyükyanık Mah. 5038. Sk. No:3 Kaynarca / Sakarya

Açıklama

Özellikler:  Sakarya ili, Kaynarca ilçesi, Büyükyanık mahallesi, Köyiçi mevki, 119 ada, 5 parselde kayıtlı 1880,91 m2 alanlı ''İKİ KATLI KARGİR EV VE ATÖLYE AHIR SAMANLIK BAHÇE'' vasıflı taşınmazdır. 

Sakarya ili, Kaynarca ilçesi, Büyükyanık Mahallesi, Köyiçi mevki, 119 ada, 5 parselde kayıtlı 1880,91 m2 alanlı ''İKİ KATLI KARGİR EV VE ATÖLYE AHIR SAMANLIK BAHÇE'' vasıflı taşınmazdır. Parsel topoğrafik olarak düz yapıda olup, doğu ve batı yönlerden kadastral yola cepheli konumdadır. Parsel üzerinde 1 adet 163 m2 alana sahip tek katlı betonarme depo, 1 adet 131, m2 ahşap depo, 1 adet 82 m2 kargir ahır ve 1 adet zemin katı 63 m2 1. katı 63 m2 olmak üzere toplam 126 m2 alanlı kargir ev bulunduğu görülmüştür. Kaynarca Belediyesinde yapılarla ilgili herhangi bir kayda rastlanmamıştır. Yapılar kadastral paftada işlidir. 

Parsel üzerinde yer alan 163 m2 alana sahip depo betonarme yapı tarzındadır. Depo yarı açık haldedir. Dış cephesi ince sıvalı ve boyasızdır. Çatısı kısmen kiremit kaplıdır. 131 m2 ahşap deponun oldukça yıpranmış olduğu gözlemlenmiş olup, ekonomik değeri bulunmadığı düşünülmektedir. Bu yapı değerlemede dikkate alınmamıştır. 82 m2 kargir ahırın dış cephesi ince sıvalı ve boyasızdır. Yapının 1. katında ahşap samanlık bulunduğu görülmüş olup, samanlık bölümünün oldukça yıpranmış olduğu gözlemlenmiş olup, ahşap 1. katın ekonomik değeri bulunmadığı düşünülmektedir. 1. kata değer takdir edilmemiştir. 2 katlı ev 63 m2 zemin kat, 63 m2 1. kat olacak şekilde toplam 126 m2 alana sahiptir. Bina bitişik nizamda inşa edilmiştir. Yapının dış cephesi ince sıvalı ve boyalıdır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.