COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Hendek Dereboğazı Mahallesinde Dükkan

Şirketten 72m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 12579
Metre Kare 72m2
Ada 80
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 24
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 13/05/1996
Ruhsat Tarihi 13/03/1992
Bağımsız Bölüm 4
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SAKARYA HENDEK DEREBOĞAZI MH ANKARA İST YOLU 80ADA Parsel 12 BB:4

Açıklama

Özellikler: 4 b.b. nolu taşınmaz Doğan Caddesinden bakıldığında Zeminaltı katında ve soldan dördüncü sırada yer almaktadır. Taşınmaz  Brüt: ~72 m2 kullanım alanlı olup tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
Ana taşınmaz 1890 m2 arsa üzerine betonarme yapı strüktüründe inşa edilmiş 1 adet blok bulunmaktadır. Taşınmaz Zeminaltı Kat , Zemin Kat ve 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz zeminaltı katta 19 adet dükkan , ve normal katların her birinde 1 er adet bb den binada toplamda 32 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve kuzey cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıvalı ve boyalı vaziyettedir. Çatısı ahşap iskelet üzeri kiremit ile kaplıdır. Bina giriş demir doğramadan mamul edilmiştir. Bina içi yürüyüş yollar parke kaplı , bina etrafı herhangi bir sınır elemanı ile çevrili değildir.. Taşınmazın bulunduğu parsel geometrik olarak dikdörtgen şeklini anımsatmak olup topografik olarak az eğimli arazi yapısına sahiptir.
Ulaşım: Tarif olarak, Bölgede röpar noktası niteliğinde olan Hendek Otogarı önünden Atatürk Bulvarının doğu istikametine doğru ~830 m. İlerlenince taşınmazın bulunduğu bina sağ tarafta konumlanmaktadır. Söz konusu bağımsız bölüm . Ziya Gökalp İlkokuluna yakın mesafededir. 
Not: 13.03.1992 tarih, 1/11 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. 
        23.10.1995 tarih 19/7 sayılı ek ruhsatmane bulunmaktadır.
        13.05.1996 tarih 54/01 sayılı yapı ve kullanma izin belgesi bulunmaktadır.


 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.