1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sakarya Erenler Yeşiltepe Mahallesi'nde Kiracılı 800 m2 Dükkan

Vakıftan 800m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 18494
Metre Kare 800m2
Ada 0
Parsel 4504
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 25
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 1
Ruhsat Tarihi 25.03.1996
Kullanım Durumu Kiracı
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sakarya İli, Erenler İlçesi, Yeşiltepe Mahallesi, D-100 Yanyol Caddesi, No: 103

Açıklama

Özellikler: 1 no.lu bağımsız bölüm; zemin ve 1 normal kat olmak üzere toplam 2 katlı olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre zemin katta 275 m2 kapalı kullanım alanından oluşmaktayken mevcut durumda 400’er m2 zemin ve 1. normal kat olmak üzere yaklaşık brüt 800 m2 kullanım alanına sahiptir. 1 no.lu bağımsız bölüm olduğu beyan edilerek gösterilen gayrimenkul 10 m cephe uzunluğuna sahip olup iç mekanlarında; zeminler, seramik/dökme mozaik kaplı, duvarlar plastik boyalı/seramik kaplı, tavanı spot aydınlatmalı asma tavandır. 1. normal katın tamamında raf sistemi bulunmakta olup lastik deposu olarak kullanılmaktadır. İç kapılar ve pencereler alüminyum doğrama olup dış kapısı demir doğramadır. Çatı iskeleti çelik konstrüksiyon olup iç taraf lambri kaplıdır. Gayrimenkul iç mekanları genel olarak bakımlı durumdadır.

Sakarya İli, Erenler İlçesi, Yeşiltepe Mahallesi sınırları içerisinde, D100 Yanyol Caddesi üzerinde, No:103 posta adresinde yer alan, tapu kütüğünde Erenler Mahallesi, 12968 no.lu parsel olarak kayıtlı “Tarla” nitelikli ana gayrimenkulün üzerinde bulunan binanın zemin katında yer alan 1 bağımsız bölüm no.lu “Dükkan” vasıflı işyeridir. Ticari amaçlı (Otomobil ve kamyon lastik satış&servis) olarak kullanıldığı görülmüştür. 

Ulaşım: Gayrimenkul; Sakarya İli, Erenler İlçesi, Yeşiltepe Mahallesi, D-100 Yanyol Caddesi, No: 103 posta adresinde konumludur. Gayrimenkule ulaşım özel araçla ve ana cadde üzerinde toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Bölge, Erenler Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup tamamlanmış altyapıya sahiptir.

Not: 25.03.1996 tarihli 29/10 sayılı tadilat yapı ruhsatı belgesi bulunmaktadır. Hali hazırda kiracısı olup, aylık kira getirisi   9.900 TL'dir. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.